Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Combat Arms AK-47 Texture Mod


Gość Lenart

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uuuu Lenny wraca do starych nawyków ? :P

 

Hym i co mam ocenić ? To tak mod z 8,5/10 chociaż i tak uważam że jesteś najlepszym człowiekiem do robienia modów w CA ^^

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano (edytowane)
Uuuu Lenny wraca do starych nawyków ?

może... albo po prostu mi się nudzi.

chociaż i tak uważam że jesteś najlepszym człowiekiem do robienia modów w CA

być może na tym forum tylko.

Edytowane przez Lenart
Opublikowano

Nie bądź taki skromny... To Ty uczysz MPC forumowiczów co do czego z modami i chyba jako jedyny (no może raz się zdarzyło że ktoś inny zrobił) robiłeś mody z edycją nie tylkko tekstur, ale "osiągów" broni

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano (edytowane)

ale nexon to dekle ... jak robię mody to im zachciewa się robić patche ...

 

6832937.jpg

PP-19 Camo ... Brudne złoto ...

 

btw. co do updatu, zapomnieliście dodać GMT+1 ;)

Edytowane przez Lenart
Opublikowano

Znow modki ;D

Spoko.

Ale dziwne ze to nadal dziala .

 

Za Ak masz hmm... 7,5/10 ;D

 

Dal bys moze M4A1 jakies podrasowane ;D

Plz.

 

btw.Obrazony nadal ???

Opublikowano

btw. co do updatu, zapomnieliście dodać GMT+1 ;)

Chyba nie bardzo skoro o 11 dali info o przedłużeniu patcha

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Chyba nie bardzo skoro o 11 dali info o przedłużeniu patcha

 

Czas środkowoeuropejski (ang. Central European Time, CET) – strefa czasowa, odpowiadająca czasowi słonecznemu południka 15°E, który różni się o 1 godzinę od uniwersalnego czasu koordynowanego (UTC+1:00).

 

W Polsce czas środkowoeuropejski obowiązuje zimą (tj. od ostatniej niedzieli października do ostatniej niedzieli marca).

Wikipedia.

Mamy lato ;)

 

inne źródło

Strefy czasowe, w których leży Polska określana są skrótem CET (Central European Time) oraz, w czasie obowiązywania czasu letniego, CEST (Central European Summer Time). Czas CET obliczany jest jako UTC+1, czas CEST jako UTC+2, czyli jeśli Słońce znajduje się dokładnie nad południkiem zerowym UTC=12:00:00 (patrz niżej: co to jest czas UTC), w Polsce mamy godzinę CET=UTC+1=13:00:00 lub, w lecie, CEST=UTC+2=14:00:00

info zawsze daje się wcześniej żeby nie było rozczarowań.

 

dobra koniec tego offtopa.

 

@topic.

Dal bys moze M4A1 jakies podrasowane ;D

Plz.

 

a dokładniej ? jakiś kolor albo co ...

Opublikowano

@Up Hmmm...

Bialo-czerwony ????

Moze byc ??

Jakies wzorki bys wyczarowal ??

 

btw.Odpowiesz ???

Opublikowano (edytowane)

zobaczę co da się zrobić.

@edit.

Edytowane przez Lenart
Opublikowano

zrób jakiegoś moda co zmienia model ja takie kiedys robiłem ale coś po kilku miesiącach chciałem zrobić i nie wyszło

ja wciagałem kakao xD ale szału nie było ;p

Opublikowano

bo są już wykryte, jest nowa metoda, ale nie wiem jak się nią robi ;)

sam kiedyś sobie modowałem modele 3D broni, podmieniałem i działało a teraz lip.

 

btw.

Max, dodać coś czy takie Ci wysłać ?

m4a1v.jpg

Opublikowano

ehhh ja zrobiłem ale mi wyszła broń w pomniejszeniu :D

hujowo że nie idzie ale tej nowej metody niechce mi sie szukać

ja wciagałem kakao xD ale szału nie było ;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...