Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Znaczki GM


Sacha22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciał bym wam pokazać co dziś zrobiłem dla was

^^.

 

Znaczek 1

 

 

znaczek1.png

 

 

http://www.speedyshare.com/files/29307536/ymirred1.rar

 

 

Znaczek 2

 

 

znaczeknr2.png

 

 

http://www.speedyshare.com/files/29307555/ymirred2.rar

 

 

Znaczek 3

 

 

znaczek3.png

 

 

http://www.speedyshare.com/files/29307583/ymirred3.rar

 

 

Znaczek 3

 

 

znaczeknr4.png

 

 

http://www.speedyshare.com/files/29307608/ymirred4.rar

 

Znaczek 4

 

 

znaczeknr5.png

 

 

http://www.speedyshare.com/files/29307621/ymirred5.rar

 

Znaczek 5

 

 

znaczeknr6.png

 

 

http://www.speedyshare.com/files/29307640/ymirred6.rar

 

Znaczek 6

 

 

znaczeknr7.png

 

 

http://www.speedyshare.com/files/29307657/ymirred7.rar

 

Znaczek 7

 

 

znaczek10.png

 

 

http://www.speedyshare.com/files/29307675/ymirred10.rar

 

Mała Instrukcja Czyli - Co i Jak?

 

- każdy z wybranych plików wklejamy do swojego locale z clienta.

jak każdy wie trzeba je wypakować, kiedy już wypakujemy wchodzimy do locale - pl - effect usuwamy ymirred wklejamy znaczek który wybralismy i usuwamy liczbę np: ymirred6 zmieniamy na ymirred

 

 

ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE FORA!

 

 

Pozdrawiam SaCha.

 

proszę moda o ściągniecie 5% :))

 

Zbieram +

Za duża sygnatura

Opublikowano

Jak dla mnie piąty znaczek powinien zostać, a reszta do kosza.

Jeżeli to Twoja pierwsza praca to udana :)

Ale tak jak koledzy piszą wyżej ; "To jest tylko 1 znaczek przerobiony na kilka sposób.." to muszę się z tym zgodzić.

Jeżeli miał bym oceniać całokształt to 2/10

Jeżeli jeden na przykład ten co mi najbardziej przypadł do gustu "piąty" to 7/10

Opublikowano

5. w mniej jaskrawych kolorach byłby bardzo fajny

btw. Ktoś tu nie umie liczyć sa 2 znaczli numer 3 ;p

xd2ne.jpg

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...