Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM]Nie mogę włączyć gry


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam.

Mam pewien problem z CF eternia a mianowicie kiedy włączam launchera eterni jako administrator wyskakuje mi error w którym pisze ''Cannot load the version.ini file''

Domyśliłem się, że chodzi o version.ini lecz próbowałem re instala wielokrotnie i za każdym razem bez skutku.

Zauważyłem, że po każdym re instalu brakuje tego version.ini więc czy mógłby ktoś wrzucić Mi go na jakiegoś uploada?

Nagrodzę +'ikami bądź -'ami zależy kto co woli ;d

Z góry dziękuję.

Edytowane przez SpecteRxCF
Opublikowano

Ja tam wyczytałem na forum Eterni że właściciel wyjechał na wakacje czy coś.

Proszę kliknij a uratujesz życie!

www.pustamiska.pl

 

Moje tuty:

Jak poprawnie wgrać samochody do Gta 4

 

http://www.mpcforum.pl/topic/437070-gtaivporadnik-jak-poprawnie-zainstalowa-pojazdy/page__p__3114604#entry3114604

 

Opublikowano

Mówili ludzie że jest z tego mały dochód. No jak by nie mieli sponsora no to kumam no ale coś tam mają. Czyli jak wy zakładacie konta i gracie to im zielone lecą. Mają z tego dochód że kurde nie wiem. Nie zamknęli by ot tak Eterni. Albo wiecie co,ja wam coś powiem. TO NIE ETERNIA!!! Owszem dawniej tak. Ale kurwa gdzie wam to teraz piszę na stronie Eterni? Nigdzie. A na stronie gry? Nigdzie. Czyli ktoś to wykupił ( chyba na 60% ). Czyli jedyne zarobki ktoś ma z tego. Niemożliwe że cfprivate poszło w pizdu!!!

Proszę kliknij a uratujesz życie!

www.pustamiska.pl

 

Moje tuty:

Jak poprawnie wgrać samochody do Gta 4

 

http://www.mpcforum.pl/topic/437070-gtaivporadnik-jak-poprawnie-zainstalowa-pojazdy/page__p__3114604#entry3114604

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...