Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] UtopisMt2 Reaktywacja!


Nordon

Jaki typ servera?  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki typ servera?

    • Hard
      17
    • Medium
      20
    • Easy
      14
    • 4Fan
      10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam

 

Jak niektórym z Was wiadomo, w maju tego roku miałem server Mt2, dokładnej UtopisMt2! Server ten był to server medium ponieważ nie chciałem tworzyć kolejnego 4Funa! Od samego początku było z nim troszke problemów. Najpierw crasch bazy danych potem problemy z logowanie itp. Ale gdy ogarnąłem do końca server zleciało się dużo ludzi chętnych do gry. Na początku było fajnie dużo osob, fajna zabawa. Ale potem gdy ludziom znudziło się expienie na hamachi zaczęło na serverze powiewać nudą. Wię wyłączyłem server.

 

Teraz gdy są wakacje i mam sporo czasu chcę wskrzesić ten server ale w innej formie lecz nie wiem w jeszcze jakiej. i Tu nasywa się pytanie do Was. Na jakim serverze chcecie zagrać? Oczywiście będzie specjalnie ankieta zrobiona!

 

Server mam zamiar stawiać na plikach arymana!

Sprzęt Servera

Procesor: AMD Atholn Dual Core 64 x2 4000+

Ram: 1,7GB na Server

Łącze: 20Mb/s

 

Server już gotowy tylko czekam na wasze głosy i biorę się za edytacje!

 

Chyba to tyle a więc zapraszam do oddania głosu ; >

Edytowane przez Nordon
1348158873-U272526.jpg

Opublikowano

Mam rozumiec ze znow stawiasz Hamachi ?

Skoro hamak to easy lub 4fun

Glos dam an 4fun ^^

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

To tak najlepiej bony jakby wchodziły maxymalnie i takie normalne np 12siła,15abs,2k hp itd najlepiej jakby dostawało sie konia bojowego,miliatarnego na początek i eq + 9 KU się by dropiło z metków szansa to 100% a fms riby itd u handlarzy

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...