Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie]Sygnatura + Avatarek


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sygnatura

 

Tematyka: Grand Theft Auto San Andreas / GTA IV

Wysokość: 200

Szerokość: 800

Kolorystyka: kolorowe :D

Napis: xFlow

 

Avatar

Tematyka: Grand Theft Auto San Andreas / GTA IV

Wysokość: 120

Szerokość: 120

Kolorystyka: kolorowe :D

Napis: xFlow

 

Za sygne i avek 5 i - lub + jak kto woli :D

1309895363-U203760.png

Jeżeli ci pomogłem kliknij w przycisk

add.png

Kliknij w brzuszek pajacyka

Moje tutoriale

 

http://www.mpcforum.pl/topic/391878-gta-satricking-mod/

http://www.mpcforum.pl/topic/391918-tutsampserwer-samp-filterscripty-gamemodes/

 

Opublikowano

Chcesz Takie coś ?!

Nie robiłem tego teraz tylko kiedyś jak zaczynałem to pozostało mi to na kompie

jak chcesz to powiedz a dorobię tobie avatar nie robi nowy sygnaturek bo już się

tym nie zajmuje :)

sygna1sb.png

sasukewallpaperbytwilig.jpg

Opublikowano

@Closer sygnaturka spoko . Jednak jeżeli chcecie podawajcie dalsze propzycje :)

PS . avatarek też możesz zrobić ;D

1309895363-U203760.png

Jeżeli ci pomogłem kliknij w przycisk

add.png

Kliknij w brzuszek pajacyka

Moje tutoriale

 

http://www.mpcforum.pl/topic/391878-gta-satricking-mod/

http://www.mpcforum.pl/topic/391918-tutsampserwer-samp-filterscripty-gamemodes/

 

Opublikowano (edytowane)

@R4donix dorób bo fajna :))

Edytowane przez xFlow

1309895363-U203760.png

Jeżeli ci pomogłem kliknij w przycisk

add.png

Kliknij w brzuszek pajacyka

Moje tutoriale

 

http://www.mpcforum.pl/topic/391878-gta-satricking-mod/

http://www.mpcforum.pl/topic/391918-tutsampserwer-samp-filterscripty-gamemodes/

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...