Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakieś FPP na mój sprzęt


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4200+ 2.21GHz.

1,5 gb ramu

Karta graficzna NVIDIA GeForce 7300 GT

Szukam na tego PC jakieś gry FPP nie znam ciekawych tytułów ;/

na tym kompie przeszedłem :

Crysis Warhead

Call of duty 4 MW

Mortyr 1-3

Żeby gra nie była online ;d

proszę o pomoc ;/

 

 

@down Fablle na tamte czasy piękna gra kupiłem ją po premierze kiedyś nie raz ją przeszedłem :D

Edytowane przez viper1924
Opublikowano

Battlefield 2 i Bad Company Powinno ci pociągnąć :)

CS Source ^^ Można grać z botami :)

CoD 1 - 3 (w 3 są Polacy !)

1375207970-U250359.png


Opublikowano

Mam podobny komputer (tylko, że 3GB RAM'u i GeForce 7300 LE) i proponuję Ci Max'a Payne'a 2 (nie FPP, ale TPP, ale i tak warto zagrać, jest dobra grafika, za działa u Ciebie na najwyższych), Battlefield Bad Company 2 - na najniższych pójdzie bez problemu, CoD 6 - nawet na średnich pograsz, Ojciec Chrzestny (jedynka) na pewno zadziała, GTA zadziałają wszystkie, nawet IV jak pokombinujesz z ustawieniami (mówię serio, u mnie dało się grać nawet z 15 FPSami). To są gry, w które u siebie grałem bez większych problemów. Pewnie o jakichś zapomniałem, jak chcesz, to napisz mi na PW jakieś jeszcze gry, to odpowiem Ci i powiem czy zadziałają, czy nie.

Na takim sprzęcie pograsz w naprawdę wiele gier, u siebie przeszedłem na Assassin's Creeda 1, 2, tylko Brotherhood trochę bardziej klatkował co zniechęciło mnie do gry.

24g95xl.png

by

Baksiu

Opublikowano

Combat Arms.

Wolfestein :D

Quake 4 moze.

 

Moze tez Balck Site Area 51 :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...