Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SKINY napisz ja zrobie dla cebie skina


bob11121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka jestem BOB11121 jestem skinomaniakiem i uwielbiam robic skiny skiny skiny daj zna jak chcesz jakiegos a ja ci go zrobie :P

 

TUTORIAL

 

Otworz stronke ktoro wysle

 

i ja zapisz reszta [w dol]

 

 

 

[bez wykupionego Minecraft nikt nie moze zobaczyc wygladu]

 

 

[bez wykupionego Minecraft]

 

1 wybierz Twój skin [przyklad Skina Iron Man]

 

2. Zmien nazwe [iron Man] do char.png

 

3 otworz % AppData% - .Minecraft - bin - Minecraft

 

4 Otwórz minecraft.jar z Win RAR lub innego

 

5 Otwórz folder Mob i usunac char.png z [MOB]

 

6 Wez char.png [ironman] do foldera MOB

 

[Z wykupionom GRA]

 

1 Przejdz do mineccraft.net

 

2 zalogowac

 

3 [chose skin]

 

4 wybiez SKINA

 

5 [sET]

 

Milej gry :P !!!!

 

SKINY MADE przez BOB11121

Bobiii11121.png

Bobiii11121

GG: 37216563

http://www.mpcforum....i-do-minefield/

Opublikowano

ja chciałbym takiego mnicha w lekko brązowej szacie i z takim sznurkiem czy coś w podobie na środku i żeby miał kaptur reszte zostawiam tobie jak już bedzie to prześlij mi na pw ok? THANKS jak zrobisz dam plusika chyba że zbierasz minusy :)

Opublikowano

Hmm ja poproszę gościa z literą D na plecach a na przodzie 12 :)

Oczywiście cały czarny ;)

boshee co jest trudnego w zrobieniu wielkiej litery D na plechac 10 min roboty ...

Syn%20Fakera_eune_412_2_text.png


 


Szukasz supporta ? Pisz pw ;]

Opublikowano

ja poproszę o gościa co ma z przodu HG a z tyłu Wariat a resztę możesz zrobić sam jak chcesz

Opublikowano

A możesz mi zrobić skina takiego pro emo ???

50 postów - Jest

100 postów - Jest

200 postów - Nie ma

300 postów - Nie ma

500 postów - Nie ma

1000 postów - Nie ma

 

Dawaj + oczywiście jeśli pomogłem ;p

 

Kocham MpcForum :)

18706.png

 

mca.pngmca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...