Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[GTA:VC][Let's Play] Zagrajmy w Gta Vice City :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam

:) Dzis rano sie nudzilem i pomyslalem ... "Hej ! Czemu by nie nagrac lets playa ?" Na pierwszy ogien poszlo Vice City bo to jest moja ulubiona czesc :P Moze dlatego ze jak mialem 6 lat to w nia gralem jak glupi :D

Niewazne :)

Macie tu 1 filmik :) Bede udostepnial tu filmiki do 3 odcinka a potem zeby obejrzec dalsze bedziecie musieli wejsc na moj kanal YT :)

 

1 odcinek :

http://www.youtube.com/watch?v=Vqf-7I1PUyg

 

2 odcinek :

http://www.youtube.com/watch?v=MVs26t4dbUs

Edytowane przez LirycznyKoksu

beznazwy1c.png

20 postów +

50 postów +

70 postów +

100 postów +

120 postów +

150 postów -

 

ZBIERAM TYLKO I WYLACZNIE - !!

Opublikowano (edytowane)

Ogółem nie lubie Vice City ale ty to fajnie prezentujesz :)

Masz dość fajny głos Ile masz lat? Dam ci - za tego LP

Edytowane przez xFlow

1309895363-U203760.png

Jeżeli ci pomogłem kliknij w przycisk

add.png

Kliknij w brzuszek pajacyka

Moje tutoriale

 

http://www.mpcforum.pl/topic/391878-gta-satricking-mod/

http://www.mpcforum.pl/topic/391918-tutsampserwer-samp-filterscripty-gamemodes/

 

Opublikowano

W końcu jakiś oryginał, a nie tylko minecraft...

 

Nie wykonuj tylko misji - pokazuj jakieś tricki, szmery i bajery ;d

1317454587-U195480.png

Opublikowano (edytowane)

Bardzo dziekuje wam za tak pozytywne opinie :P

 

W końcu jakiś oryginał, a nie tylko minecraft...

 

Nie wykonuj tylko misji - pokazuj jakieś tricki, szmery i bajery ;d

Postaram sie :D

 

Ogółem nie lubie Vice City ale ty to fajnie prezentujesz :)

Masz dość fajny głos Ile masz lat? Dam ci - za tego LP

 

Dziekuje :) Mam obecnie 13 lat i dzieki za - :)

 

2 odcinek juz jest !!

Edytowane przez LirycznyKoksu

beznazwy1c.png

20 postów +

50 postów +

70 postów +

100 postów +

120 postów +

150 postów -

 

ZBIERAM TYLKO I WYLACZNIE - !!

Opublikowano (edytowane)

@refresh

 

@EDIT

 

Sorki. Nie zauwazylem ze napisales

Edytowane przez LirycznyKoksu

beznazwy1c.png

20 postów +

50 postów +

70 postów +

100 postów +

120 postów +

150 postów -

 

ZBIERAM TYLKO I WYLACZNIE - !!

Opublikowano

Dam Ci kilka rad:

Wyłącz HUD, zostaw ewentualnie M-Mapkę.

Rób np: Stunty, to Ciekawi ludzi

Jeździj fajnymi autami jak : Deluxo czy Sabre Turbo

Nie warto używać modów, tak tylko mówię :)

A tak, to Mi się podobało, oby tak dalej !

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...