Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Można odwołać bana za FB ? ( Pomocy )


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Dostałem bana "na zawsze" za używanie Fish Bot'a. Pisałem 2 razy miesiąc temu o odbanowanie konta ( nawet się przyznałem ) I odpisali ,że nie odbanują.

 

Ma ktoś jakiś sposób co napisać ,żeby mi odbanowali ? Jest to na s20 Endurion

 

Atutem jest to ,że mam zmienne ip ;> ! Daję +'iki lub -'iki Oraz 5 za pomoc .

Opublikowano

Nie ma szans... Rozumiem, że to też ludzie i powinni mieć jakieś względy w tej sprawie, ale to Team PLa... Na SG mnie odbanowli po tym, jak napisałem, że załuję i że już nie będę oraz, że proszę o drugą szansę. Na PLu to nie przejdzie ;)


 

Opublikowano

podpinam się też wczoraj dostałem

 

Ja też dostałem wczoraj za FB. Przypadek ? Czy ten HS mimo zablokowania go 2 sposobami wysyła logi i wczoraj wszystkich pobanowali ; (

Opublikowano

Słuchajcie polska administracja na Metinie to nie ogary dali mi bana na zawsze za co ?? powiedzieli że mam sh a naprawde dużo miksturek do szybkośći.

A co do twojego bana "Cheaty to Cheaty" nie popieram cheatowania ale to słuszny ban.

Opublikowano

Witaj,

 

Niestety nie możemy Ci pomóc, iż blokada permanentna, to blokada permanentna, nie ma dla nikogo taryfy ulgowej.

 

Permanentny = stały, trwający nieprzerwanie

 

Pozdrawiam, Adam.

 

52287137559562145640.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...