Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak włączyć kilka fish botów z injectorem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki oto problem jak w temacie. Gdy od pale sobie już pierwszego botka jest ok ale gdy bym chciał włączyć jeszcze kilka kont to injector od razu znika ;/

 

Proszę o pomoc.

 

Polecą ++

Opublikowano

Nic prostszego :D. Wystarczy, że skopiujesz metin2client.bin zmień go sobie na metin2client1.exe i analogicznie postępując tyle, ile masz fishbotów np. metin2client2.exe metin2client3.exe itd. Następnie skopiuj sobie Injector tyle razy ile masz fishbotów. W configu każdego z nich np. (Kopia (1) [uG] Injector - PerX.ini) zmieniamy name na metin2client1.exe, a w Kopia (2) [uG] Injector - PerX.ini zmieniamy na metin2client2.exe W ten sposób robisz każdy Injector i je odpalasz. Następnie włacz te metiny, które wcześniej robiłeś np. (metin2client1.exe) i postepujesz tak jak z jednym fishbotem. :)

Jeśli ci pomogłem, wejdź tutaj :

Kliknij i zaznacz wszystkie kółka aby pomóc innym.

 

 

sigpic1_2.gif

Opublikowano (edytowane)

yh robie tak jak napisałeś i kurw nic ;///

 

jak byś mógł zrobić filma i na yt ;p

 

albo opisz dokładniej krok po kroku co i jak

Edytowane przez metin2kox
Opublikowano

Jak chcesz mogę zrobić Ci paczkę z tym wszystkim tylko potrzebuję ścieżki, do dllki z fishbotem. Podaj mi ją. ;D

Jeśli ci pomogłem, wejdź tutaj :

Kliknij i zaznacz wszystkie kółka aby pomóc innym.

 

 

sigpic1_2.gif

Opublikowano

Tak najlepiej najnowsza wesja, ale może być ta stara.

Jeśli ci pomogłem, wejdź tutaj :

Kliknij i zaznacz wszystkie kółka aby pomóc innym.

 

 

sigpic1_2.gif

Opublikowano

Ale mi chodzi ościeżkę na twoim kompie np. C:\Program Files\M2Fish

Jeśli ci pomogłem, wejdź tutaj :

Kliknij i zaznacz wszystkie kółka aby pomóc innym.

 

 

sigpic1_2.gif

Opublikowano

No dobra jest paczka ;D :

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Skan :

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Nie pytaj czemu jest tyle wirów, bo to injector ;P.

 

Dobra wypakowujesz to, a następnie uruchamiasz injectory . Potem wklejasz wszystkie metin2client.exe do folderu z metinem i je uruchamiasz. Życzę powodzenia ;D . Jeśli jeszcze nie rozumiesz to nadal jestem gotów do pomoy :) .

Jeśli ci pomogłem, wejdź tutaj :

Kliknij i zaznacz wszystkie kółka aby pomóc innym.

 

 

sigpic1_2.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...