Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.W tym tucie powiem wam jak można oszukać kogoś gdy ktoś jest słaby w tą gre.

 

Więc tak to można stosować na duzych ilościach zeczy np:

 

Jakies liscie,2bitwy itp ;)

 

Więc tak piszemy ze kupimy np 100 zielonych błyszczących liści,niedługo ktoś pewnie napisze i wtedy ustalacie cene,gdy już to zrobiliście musisz oszukać kogoś mówiąc,że gdy wysyła sie duze ilość przez pobranie trzeba wpisać tylko cene za sztuke np: 1liść=8S i takto byśmy zapłacili 1,6gold a takto może nam się poszczęscic i zaplacimy,więc mówisz mu zeby wstawił te 200liści i wpisał tylko 8S bo to 8S to cene za sztuke i on wpisuje 8S wyśle to i masz 200liści za 8S ;)

 

Proste?I łatwe ;)

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

1. Zanim coś napiszesz to słownik ort. do ręki.

 

2. Zachowanie się podczas handlu

 

 

•Nadużycia i oszustwa nie są dozwolone i będą karane.

 

wieć jeden ss z rozmowy i leci banik.

 

3. To nie metin żeby okradać ludzi.

 

4.Raz mnie koleś oszukał, podmienił itemek w handlu i dostał perma ;].

 

5. Za kradzież wirtualnych przedmiotów możesz dostać rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata + do tego kuratora i grzywnę, więc powodzenia.

 

Ps. jak chcecie kraść to róbcie to dalej, ale nie płaczcie że dostaliśćie bana albo, że ktoś was okradł i nie płaczcie jak przyjdzie list z wezwaniem do sądu.

fc243cf2505e196d.png?1344196073699

Opublikowano

@xRPKx Nawet dzieci neo nie groziły by więzienie GM mają nas gdzieś więc kto to zgłosi na policje ?

A nawet jeżeli to jest wina jego nie twoja więc to jest tak jakbyś komuś przesłał golda za nic.

1330007971-U359964.png

 

Opublikowano

Złodziej zawsze będzie złodziejem nie ważne czy ukradnie 1b czy 300g.... Gdybys znal regulamin gry to bys tego nie robil nie raz zbanowalem nie jedną osobe za takie przekrety.

fc243cf2505e196d.png?1344196073699

Opublikowano

Złodziej zawsze będzie złodziejem nie ważne czy ukradnie 1b czy 300g.... Gdybys znal regulamin gry to bys tego nie robil nie raz zbanowalem nie jedną osobe za takie przekrety.

Przepraszam KTO zbanuje?

1330007971-U359964.png

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

xRPKx

 

4.Raz mnie koleś oszukał, podmienił itemek w handlu i dostał perma ;].

 

o.O za takie coś nie ma perma.

 

Ale żeś wymyślił -.-

 

5. Za kradzież wirtualnych przedmiotów możesz dostać rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata + do tego kuratora i grzywnę, więc powodzenia.

 

To prawda jeśli itemy zostały kupione za prawdziwie pieniądze jak np złotówki.

 

 

 

@DOWN

 

jugens22

 

Tak jak na dole pisał ze jak mu wysyła listem 200 zielonych listek za 20s all to nie kradzież ponieważ on zapłacił za te listki, tanio ale zapłacił.

 

 

 

Dawid333222

 

Nie, ponieważ ty mu płacisz za to, mało , ale płacisz.

1370985415-U261426.png

ID PlayStation3 -> IdefisKiller

Opublikowano

Złodziej zawsze będzie złodziejem nie ważne czy ukradnie 1b czy 300g.... Gdybys znal regulamin gry to bys tego nie robil nie raz zbanowalem nie jedną osobe za takie przekrety.

 

Heh kradnięciem tego nie nazwe ja mu nic nie zabrałem ani nic sam to wysyła na swoją odpowiedzialność powinien znać gre tak dobrze aby sie nie dac nabrać;)

Juz to widze gdzie np: gosciu daje mu miecz zeby mu ulepszył a tamten zwiewa i myślisz ze zato jest ban?On mu dal ty mu niezabrałeś z plecaka;)

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Po 1 sprawa w sądzie jest gdy się ukradnie coś powyżej wartości w realnym swiecie 120 złoty + .

Po 2 może tylko to zrobić gdy w zamian od nas nic nie dostanie -.- .

Daj +'sika to nie boli a mnie ucieszy ;) ;) ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...