Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tutorial][It]New Private Server - RainSwMt2


LeTheR.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

header.jpg

 

priv.png

 

 

linki.png

 

web.png

http://rainswmt2.in/index.html

reg.png

http://rainswmt2.in/reg.php

klient.png

http://www.multiupload.com/JHT9ZETUAS

rank.png

http://rainswmt2.in/ranking.php?job=all

is.png

http://rainswmt2.in/item_shop.html

ip.png

217.23.1.148

status.png

http://status.blackout-gaming.net/status.php?dns=217.23.1.148&port=11002&style=1

pl.png

http://www.multiupload.com/IPM89OVX3F
Pong: 1234abcd5678efgh

skan.png

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=f4af2a87d44927521d77c844b1077b1c7a7ace7194c52e223d2f4424314530e5-1309708655

 

 

info.png

 

npc.png

13be7ba429805335784fad99a32b531c.gif

 

start.png

ny5keb.jpg

 

ulepszacze.png

Perły

 

exp.png

200%

 

drop.png

200%

 

yang.png

200%

 

video.png

-

 

kontakt.png

http://rainswmt2.forumcommunity.net/

 

sreg.png

 

ID

Hasło

Powtórz Hasło

E-Mail

Kod Usunięcia Postaci

 

 

 

autor.png

 

- ulepszenia:

  • itemy do 61lv zawsze 100% i bez ulepszaczy
  • Itemy powyżej 61lv, 100% do +6 poźniej +7 (50%) +8 (40%) +9 (30%) , po 1 szt perły
  • nie wiem jak z epikami

- nowe mapy:

(jak wejde na te mapy to sam zrobie ss, oni tak robili dlatego małe)

fcf3f366b6b500b9300daa8f240ce9a2.gif

 

- nowe rzeczy:

 

2hfmno4.png

ric8bd.png

21954dj.png

11azl85.png

ayojna.png

2hrn708.png

10ifghe.png

2upqvjb.png

 

- karta kredytowa na start pełni funkcje banku, można w niej przechowywać rzeczy

niesty na spol będziecie miec puste okienko i nie mogli tego przenieść, jak komuś to bedzie przeskadzać to trzeba sciągać clienta

- niestety mają zabezpieczonego clienta, więc nici z nowych rzeczy na spol

- max staty 125, max lev 250

- w v2 dropią bronie 65lv

- 6/7 bonus dropi prawdopodobnie na nowych mapach od 90lv

 

stopka.png

Mini Tutoriale do Serwera:

 

1. Jak użyć karty na kamer mod? [by CiagleZapominam]

Kliknij F5 i wpisz use 9 (domyślna pozycja karty na starcie)

_______________________

2. Co wpisać w duchowym kamieniu? [by Rąsia]

Podczas robienia skilli wystarczy wpisać "Miracle"

 

 

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

serwer naprawdę polecam taki medium , kasa leci nieźle mam 69 i 480kk ale exp juz nie najlepiej , jest 250 lvl i nowe mapki wiec mam nadzieje ze póżniej lepiej idzie

NJxbd4x.png

Opublikowano

Coś nie mogę się połączyć na spol...

The grass is always greener on the other side of the fence.

Never put off until tomorrow what can be done today.

Opublikowano

Up

Odpalasz przez connect Helper ?

Jeśli jesteś "prO" daj mi --- .

Lubie minusy.

Daj Tego Minusa !:)

Opublikowano

Ile osób ogolnie gra na serwerze?

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Jest coś typu pierścienia tp. ?

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Jak tu skilke, skąd przepustke do v2?

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Jest sposób na zdobycie Magicznego metalu ?

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Sposób na tą "karte kredytowa" na kamermodzie.

 

Naciskamy F5 i wpisujemy "use 9"

 

To tyle ;p

 

Jakiegos + jak dostane to sie nie obraże.

 

Zapraszam do gry

 

Systeu.

 

@edit

 

 

Lether dopisz to do tematu jesli chcesz;p

 

 

//pornografia

Opublikowano

Co trzeba wpisac w kamyku jak sie skille tenuje?Bo mi literka jakoś dziwnie sie układa i nie moge jej dojrzec bo zamiast literki jest :

Opublikowano

Zeby uzyc kamyka TRZEBA Wpisac Miracle prosze o dziekuje.

Jezeli uwazasz ze Cie Zirytowałem , Zdenerwowałem Daj -.

 

Jezeli uwazasz ze Cie Podnieciłem xD , Zadowolilem , Ucieszyłem , Dałem Ci info daj +.

 

Nie zbieram zadnego syfu :)

Opublikowano

@up Dzięki.Uwaga dla tych co chcą iśc na kowala do dt,król na 5 pietrze wali ze skilla 2x po 15 więc nie ma szans go ubic solo.Może na wyższym lvl.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...