Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][ZLECENIE]Sygnatura i Avatar


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Sygnatura:

 

Tematyka:Dowolna (Samochody, WWE John Cena, itd, oprócz Naruto i innych tam)

Wysokość: Zgodna z regulaminem forum.

Szerokość:Zgodna z regulaminem forum.

Kolorystyka:Obojętnie

Napis:PanŚmierci i jeszcze jakiś napis wymyślcie

Inne:Ma być Super ;)

 

Avatar:

 

Tematyka: Z sygnatury

Wysokość: 150 do 180

Szerokość:150 do 180

Kolorystyka:Obojętnie

Napis:PanŚmierci

Inne:Ma być Super ;)

 

Oczywiście wynagrodzę to 5'teczkami i +'ikami

Edytowane przez PanŚmierci

obraza teamu mpc

Opublikowano (edytowane)

Hmm.. nie podoba mi się ale masz 5 i +'ika

Mi bardziej chodzi o tematykę Samochów, WWE, jakiegoś piłkarza itp.

Edytowane przez PanŚmierci

obraza teamu mpc

Opublikowano

Proszę:

 

beztytuuvkx.png

 

 

Wiem, że chciałeś te dwa napisy, ale nie chciałem ciapać w sygnie za dużo, bo moim zdaniem za dużo by było tego. Zobacz czy Ci sie podoba, no jak będziesz nalegał to dodam 2. ;)

Opublikowano

Uuu... Closer twoje mi się bardziej podoba dorób jeszcze avatar.

Xamaro sry, twoje też fajne ale mi się bardzej podoba Closera ale masz +'ika i 5

obraza teamu mpc

Opublikowano (edytowane)

A napis PanŚmierci? xD

Hehe fajna sygnatura lubie CM Punka ale bardziej Johna Cene <3

Edytowane przez PanŚmierci

obraza teamu mpc

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...