Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]Suncraft [Survival ][24/7 dedyk] [NoWL] [NoHamachi]


najsiok

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

unled2d.gif

Suncraft zaprasza!

 

Serdecznie zapraszam na nowo otwarty serwer minecraft [start 2.07.2011]

 

Informacje o serwerze:

 

IP serwera: 94.231.3.43:17215

 

- Serwer dedykowany 24/7

- Miła atmosfera

- 20 slotów

- Dobry hosting [GamePix]

- Aktywni admini

- Czysty survival [admini nie rozdają itemów!]

- Pomoc praktycznie zawsze [gdy na serwerze przebywa co najmniej 1 admin!]

- No WL oraz NO Hamachi

- Potwory i zwierzęta włączone

 

Jak na razie brak forum! Powstanie ono w najbliższym czasie!

 

A więc jeżeli nie masz co robić, wbijaj do nas... zabawa oraz pomoc gwarantowana!

Opublikowano

Serwer zjebany. Wchodzę i wyspawnowało mnie w wodzie. Oki. Płynę do brzegu zdobywam drzewo i mięso. Wchodzę gdzieś i zabieram pochodnie 1. Wongla nie było nigdzie. Robię sobie mieczyk i łopatę. Przychodzi gościu z diamond mieczem i żelazną zbroją i mnie zabija. OMG -,- Z tym PvP to zjebaliście.

Opublikowano

@up Na tym polega serwer survival, resp juz jest poprawiony. Nastepnym razem idz 2000 klockow od spawna i zakładaj swoją siedzibę, tam Cie nikt nie znajdzie.

Opublikowano

Server fajny Naprawdę ale są lagi dosyć duże 4 razy kopie ten sam Klocek:(Ale server OK A i czekam na ponowne włączenie

 

 

 

 

Tss Lagi

6.jpg

"Ucieczka może być czasem dowodem wielkiej odwagi.

Romuald Cabaj "

 

Kliknij To nic nie kosztuje

http://pajacyk.pl/

Opublikowano

Niedługo czyli kiedy ?

Nie obawiaj się cieni ,one świadczą o tym że gdzieś jest Światło .... :D

sygna22t.png

Opublikowano

Serwer jest,wczoraj był włączony panowały prace.

Dzisiaj pewnie jest off bo admin pisał że będą dodawane sklepy. [Ale nie wiem czy dlatego]

Zbieram +

 

 

 

mca.png

Opublikowano

Słuchajcie kolega polecił mi ten serwer ,a pozatym to pierwszy raz będę grał na multiplayer w minecrafcie więc proszę żebyście mi powiedzieli jak się zarejestrować. PROSZĘ O ODPOWIEDZ I POZDRO ALL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...