Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Zdobywanie amunicji laserowej x4(białki)


asiok

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc wymienie wszystkie sposoby na zdobycie amunicji laserowej i opisze je :)

-GG(galaxy gates) Tutaj bardzo łatwy ale mało dochodowy sposób pakujemy uri lub energie i białka czasem poleci

-Wrota składamy np .alfe robimy wartoolem lub cheat engine i za poszczególne wrota wynagrodzenia są takie

*Alfa:20k

*Beta:40k

*Gamma:60k

*Delta:45k

-Spaceball specjalny event na którym piłka na mapie 4-4 leci do teleportu danej firmy ta która ją prowadzi kiedy wleci piłka do TP wylatuje jakieś 20-35 boxów w których jest sab ,białka(około150szt) oraz uridium

-Cpu skokowe skakanie cpu skokowym na mape x-1 jest szansa 1 na 1000 że wywali nas na mape ze skrzynkami z białką jest dam dużo kubików i protegitów :P

Tutorial zrobiony ponieważ wiele osób spamuje na temat tej amunicji :)

Nie musicie dawać + ale jeśli dacie będe wdzięczny :)

Opublikowano

jak się dostać tam na tą mapke bonusową :D ?

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Opublikowano

jak się dostać tam na tą mapke bonusową :D ?

Kupujesz cpu skokowe za kredi lub na handlu i najlepiej latasz z x-1 na x-2 i skaczesz na x-1 tym cpu

I tak wkółko .Tylko rada ode mnie zrób fs na obu konfigach :) i na dronach full osłon + podkręcenie ich sepromem :) bo dłużej niż 20 sek na tej mapie nie pociągniesz :)

Opublikowano

A nie łatwiej wybijać proty? :O

Od tego jest autonamierzanie np. WarTool.

 

Oj człowieku nie dasz rady wybić all protów xD dma ci goni jakieś 450 protów dac filmik ??:0

Edit:

macie filmik ;)

Opublikowano

a poza tym to musisz mieć wolne miejsce na ammo bo inaczej nie będzie ich dopisywać do twojego ammo :/

 

@down pewnie jakieś dziecko neo ma podnietę minusując nas dla mnie to dobrze bo i tak zbieram minusy :D

...

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...