Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Witam chciał bym was zaprosić do gildi na s2. gildia nazywa się Energy4Club jeśli ktoś chętny proszę napisać nick wyśle zaproszenie lub piszać w grze


jakislogiek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam chciał bym was zaprosić do gildi na s2. gildia nazywa się Energy4Club jeśli ktoś chętny proszę napisać nick wyśle zaproszenie lub piszać w grze mój nick: MichalosBrd mam 38lvl ciongle rośnie daje oficera kto ma powyżek 200Postów ;d mały regulamin gildi.

 

 

 

 

*********************************

WITAM W GILDI ENERGY4CLUB

 

Cenik:

20-30lvl - po 70Złota dzienie lub więcej

35-40lvl po 200złota dzienie lub więcej

45-50lvl po 500złota dzienie lub więcej

55-i wyżej po 2000złoto dzienie lub więcej

 

*********************************

Od 30lvl do gildi

*********************************

Regulamin

1.Nie Atakujemy swoich.!!!

2.Pomagamy jak tylko możemy naszym.!

3.Wpłacaj często złoto.

4.Lidera dostanie ten któremu można ufać pomaga innym jest często Online.

*********************************

Informacje i inne ciekawostki

Jeśli chcesz zaprośić znajomego do gildi wystarczy że podasz mi jego nick.

*********************************

 

 

ZAPRASZAM ;=) PYTANIA ITP PISAĆ .

Edytowane przez jakislogiek

regey.png

 

Daj tego Minusa ---

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...