Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podpowiedz do expa od 1 lvl do 35 za free i szybko]


Arek1129

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Jeżeli chcemy np. mieć szybciej dobrego buffa z lvl ale bez eq tylko lvl najlepiej pobrać ze strony kamera któregoś z mober hacków

.Ok Zaczynamy...

1.Robimy postać jaką tam chcemy ja dam na przykład szamana

2.Idziemy nim do m2

3.Na jakimś spocie co expi osoba mówimy że możemy polurać pelerynkami ale my mamy mober hacka

4.Zaprasza nas do pt.

5.No i mu lurujemy mober hackiem ... Ale nie do 35 lv

6.Lurujemy mu tak do 15 lvl

7.Udajemy się do doliny seguran I tam idziemy na BO polecam grać na jinno bo tam najwięcej expią

8.Robimy tak jak w pkt 3,4,5,ale w pkt 6 do 35 lv ... Wgl można więcej lurować aleee ... ;p

 

To tylko mój pomysł bo ja tak robie sry za orto.

 

Proszę o + ;]



2512d09ed83a816497ec57c.png



Opublikowano

Ogólnie jest prawda w tym co mówisz, ale nie jest to szybkie rozwiązanie :)

Robiłem tak ninja, jeszcze jak nie było nawet dmg hacka na skille, za czasów mh by banjo :)

Leci +

Apsik

Opublikowano

@up tam gdzie orki są

 

 

@topic temat nawet przydatny ale ja osobiscie go nie bede uzywal

To było pytanie retoryczne wytykające błąd autora :P

Opublikowano

Możesz podać jak zrobić aby działał mobber hack? Trzeba zablokować hs?

Poradnik dobry +

BTW. linki w code i skan do plików ;)

1356721310-U739101.png

Opublikowano

Najpierw zablokuj sobie hackshielda tym sposobem :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/282359-tut-calkowita-blokada-hackshielda/page__hl__blokowanie

 

Musisz kliknąć L,Enter, Enter i H, Enter, Enter(Mam nadzieję, że się domyślisz ;P)

 

Następnie w Injector PerX ustawiasz ścieżkę do metin2client.bin i dllkę tego mobber hacka :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/356111-dlglobalmetin2-mobberhack/

 

No i na koniec w bypassie Miśka piszesz G i Enter.

 

Po odpaleniu metina wyskoczy ci małe Gui (i oczywiście okno z metinem :P). Po zalogowaniu się na konto kliknij pierwszą opcję i w ten sposób przyciąga całego spotka do Ciebie. Dwie pozostałe opcje odpowiadaja za szybkie ulepszanie itemków niż u kowala. Wystarczy, że masz item ustawiony na pierwszym miejscu w eq i wciskasz tą drugą opcję. Mam nadzieję, że wytłumaczyłem wszystko dokładnie. Jeśli czegoś nie wiesz - pisz ;D .

Jeśli ci pomogłem, wejdź tutaj :

Kliknij i zaznacz wszystkie kółka aby pomóc innym.

 

 

sigpic1_2.gif

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
Opublikowano

Nie przydatne ,wgl zrobilem odkop ale mniejsza ; p

 

Tą wiedzę zna każdy gracz metina a nie polecam dlatego ze pozniej na tym "35lvl" lvl trzeba zrobić wszystkie misje od 1/2/3/4.. itd. lvl..

 

 

sygna.png

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...