Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić rolety do okien za pomocą pistonów


Kareja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Durny filmik, to jak tłumaczyć jak zrobić drzwi na dźwignię -.-

Do tego przecież są pistony, i wydaje mi się logiczne zastosowanie ich w takim celu.

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

ten film niema sensu... basic zastosowanie pistona

pomagam w minecraft

;)

Pomagam dla przyjemności nie dla +

Dlatego Lepiej kliknij TU i pomóż głodnym :)

 

Bruno Mars nauczył mnie robić coś dla osoby którą kocham

Travis nauczył mnie być hojnym

Michael Jackson uczył mnie, aby zawsze kochać ludzi wokół mnie

The Script nauczył mnie, jak iść dalej.

Eminem nauczył mnie, że życie jest ciężkie ale trzeba brnąć dalej

Muzyka nuczy mnie jak żyć!

Opublikowano

Szczerze? Gówniane to troszkę :P Ale dam ci + za to że widziałem fajny parapet z kwiatkami w 0:34 sekundzie , dzięki ! :D

 F7FwxF8.png

Opublikowano

Troszkę takie coś za okien że tak powiem starszy, ale za pomysł dam +

Zrzut%20ekranu%202011-10-21%20(godz.%2023.06.04).png

Kiedyś zbierałem minusy lecz się to zmieniło.

Opublikowano

Ok, mam propozycję.

Jak korzystać pistonów w 2 płaszczyznach (Najpierw tłok przesuwa się o x-1 i później o y+1).

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

Wow ale trudne zbędne jak by ktoś takie coś chciał to by na pewno wpadł na taki pomysł

wiem że was stać na coś więcej i zróbcie coś oryginalnego i przydatnego

Opublikowano

masz tam około 16 lat a robisz takie głupie filmiki :P

Opublikowano

Nawet nowi gracze wiedzą, że pistony służą to przesuwania, wznoszenia i tak dalej... :P

 

Moim zdaniem filmik i tut zbędny

15005964.jpg

Nie zbieram ani minusów ani plusów... Ja po prostu się udzielam.

Opublikowano

5:29 "Zbawiciel !" :D

Wasz zbawiciel ma nick papkie :D Podczas gdy wy kręciliście to on coś tam pisał na czacie :D

sygnaturademon.jpg

Podoba ci się moja sygnatura ? To daj plusa

;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...