Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak zmiejszyć lagi na słabymmm komputerze !


ImmortalS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Dziś pokaże ci jak zminimalizować lagi na słabym komputerze. (oczywiście też będą małe lagi ale minimalne a nieraz gra będzie stawać w miejscu ale i tak będzie działać płynnie).

1.Uruchamiamy minecrafta

2.Wchodzimy w video setings

3.Robimy tak jak na zdjęciu

http://imageshack.us/photo/my-images/52/javaw2011070120285743.png/

4.Powinno być lepiej.

Syn%20Fakera_eune_412_2_text.png


 


Szukasz supporta ? Pisz pw ;]

Opublikowano

Wypróbuję to z txt pack przy których mi lagowało, jak zadziała masz limit +, jak nie to i tak + łap.

Dodaj Screen w spoilerze.

Sory za + :/ zara dam trochę -.

Opublikowano

Tyle to wiadomo..i to nie są lagi ..mogłeś napisać jak zwiększyć liczbę FPS lub np. Jak zmniejszyć "Kratkowanie"

[EX]MinecraftMpcForum TOP1 Player !!

 

Kiedyś Zbierałem - A teraz Zbieram + :P

 

DAJ + !! :P Oczywiście jeżeli w jakikolwiek sposób pomogłem xD

Opublikowano

AdvancedOpenGL zależy od tego jaką się ma kartę graficzną, jak nowszą to lepiej włączyć - przynajmniej dla mnie. Beztego mam 380fps a z tym ponad 420 więc robi dużą różnicę. I tak jak panowie napisali, LAG = INTERWAŁ CZASOWY, nie ma nic wspólnego z kompem grafiką itd.

Opublikowano

Większość graczy raczej wie jak zmniejszyć lagi. Może się przyda tylko dla tych którzy nie znają języka Angielskiego ( Ale moim zdaniem na tyle każdy zna ).

Kocham mame

Opublikowano

@ 2Up może i masz te ponad 420 fps ale dużo Ci to nie daje ludzkie oko widzi różnice tylko do 30 fps od 0 do 30 więcej nie da rady :P Ale wiadomo przynajmniej płynnie chodzi.

 

@Topic zmienić tylko nazwe jak ograniczyć klatkowanie ogólnie TuT jak Tut ale niektórym się przyda łap -

 

Pozdrawiam

j6r7cd2danw1_t.jpg

Opublikowano

@ 2up lepiej mieć trochę zapasu, bo jak miałem 90 fpsów w wersji 1.6.6 minecrafta to jak stawiałem pochodnie, generowałem mapę to fpsy automatycznie spadały do 50-60 i wtedy 40fpsów w górę dzięki "Advanced OpenGL" to był dla mnie ratunek :)

Opublikowano

Masz wiecej FPS I za przeproszeniem Chuja widzisz ;)

 

Ps. na tiny mam 18 fps ;)xD

Czekałem kiedy powiesz mi
Że jesteś dla mnie, jesteś ze mną, że ja i Ty
To coś, co jest na pewno, że jest naprawdę
Że to co było między nami wciąż jest i wciąż jest ważne i…

Opublikowano

moim zdaniem to oczywiste, że jak gra ścina to grafike ustawiamy na minimum i chyba poradnik jest tutaj zbędny ;) to tak jakby robić poradnik w stylu: " jak Cię swędzi, to się podrap"

Opublikowano

O pomogło na nedboku : ) .

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ee, wiecie ze wiecej jak 60 fpsow nie wyswietli ?

HIGH

I SAID HIGH

HIGH VOLTAGE ROCK'N'ROLL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...