Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Extreme [No-WL] [Dedykt] [300 Slotów]


fsdfsdf212121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dołączona grafika

 

Serwer stoi na bukkicie na dedykowanym serwerze. Jest włączony 24/7

 

Status serwera:

Dołączona grafika

 

 

 

 

Dołączona grafika

 

Serwer: Dedykowany

Adres IP: 89.231.6.85:25566

Wersja: 1.7_01

Sloty: 300

Potwory: ON

Zwerzęta: ON

Nether: ON

WhiteList:Off

 

 

Dołączona grafika

 

Od początku:

Jest to serwer 100% survival.

Mamy tylko parę pluginów takich jak:

LWC

AuthMe

WorldGuard

 

Zostaje wygenerowana losowa mapka i to MY, gracze mamy wszystko zbudować jak i przetrwać. Ja komendami pomagam bardzo mało.

Opublikowano

Czemu serwer nie dziala?

Jak nie działa ?

Wszystko jest ok.

Fajny serwer.

Admini są ogarnięci, przy zapełnionych slotach serwer działa bez lagów.

Polecam ! ;)

1294477714-U1.png

Opublikowano

Gó*** nie serwer bo nawet sie zrespic nie można

35175.png

Moje motocykle: Kawasaki KLR 650, Honda MTX 80.

A zbieram na Yamahe R1 ^_^

LWG!

Opublikowano

dodaj XtReMe, fajnie white liste daliscie ja sobie dom zbudowalem i rozne takie a teraz wchodze i nie jestem we white liscie :(

78017752.jpg

Call of Duty jest Bogiem

Strzelanie nałogiem

Semtex podstawą

Hydra zabawą

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

300 slotów i full serwer? Nie chce mi się wierzyć...

Opublikowano

Marna prowokacja. Po co oszukujecie ludzi? Rozumiem, że niektórzy są skłonni w to uwierzyć, ale pomijając fakt, że to NIE jest serwer dedykowany tylko zwykły serwer mc, jeden slot mc kosztuje 3 zł. I teraz sobie policzcie ile powinni płacić za ten "300 slotowy" serwer ;)

 

Ode mnie macie wielki minus za kłamstwo :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...