Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo chciałbym zaczać od nowa grać w metka.

 

Czy by mi ktoś w tym pomógł.

 

Kto ma już nawed dobry lvl z expem, na jakim serv zaczac kim zagrac.

 

Dawno temu grałem z 4 lata temu ostanio chyba :P.

 

 

Dajcie odpowiedz

Opublikowano

Za ile bendzie nowy.

 

Chyba ze ktoś na syrjuszu ma już dobry lvl żeby mi pomoc.

 

"bendzie" - będzie

"syrjuszu" - syriuszu ...

 

Za ile nowy serwer będzie nikt tego nie wie oprócz ludzi z GF. A co do pomocy to ja bym na twoim miejscu nie żebrał i wziął się za dropienie np. medale w łatwym lochu, albo metki w m1.

 

@down

 

kurw*, znowu -,-

 

"nawed" - nawet

"zaczołem" - zacząłem

Opublikowano

Stary wpierw zacznij ogarniać ortografie a potem graj w metka bo inaczej się nie da "nawed"...

jegobarca.png



IDZIEMY PO WSZYSTKO


Opublikowano

Koledzy nie spamujcie... Wasza interpunkcja i "polskość" też nie jest doskonała, a więc trochę ogaru poproszę. Co do tematu to polecam grać na Metin2 US, ponieważ są niskie ceny, dużo polaków, brak ksucia i strasznie niskie ceny. = )

Opublikowano

niskie ceny mają do siebie również to, iż wydawanie na poty, sprawia, że praktycznie nie ma na kupno KU/dobrego ekwipunku.

 

 

Teraz aura nie chodzi po 100k, lecz po 500kk.

Ceny poszły w góre... Nie polecam globala.

 

na żadnym serwerze cena aury nie przekracza 350kk...

DAWAC MINUSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...