Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem ze stawieniem serwera po raz drugi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko ładnie pięknie działało, aż chcę uruchomić serwer i wyskakuje mi że odpala MC 1.6.6 Multiplayer i pod spode wyskakuje "Not enough RAM, run as java -Xmx1024M -Xms1024M -jar minecraft_server.jar nogui".

I kolega w poprzednim temacie mówił że muszę odpalać przez powstały plik z połączenia minecraft_multiplayer.jar i tego z tym start.bat z "java -Xmx1024M -Xms1024M -jar minecraft_server.jar nogui" w środku.

U mnie są te wszystkie standardowe foldery itd. i jest Minecraft_multiplayer.jar i ten start.bat. No i ten start.bat nie jest bat bo to nadal txt....

Pomóżcie. Z góry dzięki.

oskar2909.png
Opublikowano (edytowane)

Zrób to samo co ci wcześniej napisałem czyli:

 

Ok słuchaj zrób tak:

1) pobierz plik minecraft_server.jar (musi być .jar)

2) odpal normalnie tak jak exe

3) skonfiguruj server.properties.

4) stwórz nowy dokument tekstowy

5) wpisz w nim:

 

java -Xmx1024M -Xms1024M -jar minecraft_server.jar nogui

 

 

6) upewnij się że na 100% plik nazywa się minecraft_server.jar

7) zapisz jako --> np. "start.bat" ( musiszz wybrać wszystkie rozszerzenia )

 

W punkcie 7 musisz wpisać zamiast nowy dokument tekstowy(x).txt , start.bat i wybrać wszystkie rozszerzenia poniżej. Jak nie zadziała zaraz ci wyśle gotowe.

 

 

Mam nadzieję, że masz windows 32 bit xD

Down:

To jest ukryta treść, proszę

Skan:

To jest ukryta treść, proszę

Edytowane przez rafor4
Opublikowano

Zrobiłem tak jak mówiłeś i mam ten plik bat. I jak go uruchamiam to na chwile się pojawia wiersz polecenia. To samo jak minecraft_multiplayer.jar próbuje do niego dodać tez pojawia się wiersz polecenia :(

oskar2909.png
Opublikowano

Musisz wejśc w serwer.properities i zmienić port na inny, np 25566,25567 itd. wtedy powinno dzialac

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano (edytowane)

ale co się wyświetla jak odpalasz plikiem start.bat ?

Tylko wiersz polecenia na ta 0,3 sekundy.

 

PS Zmiana na inny port nic nie dała :(

Edytowane przez Larala
oskar2909.png
Opublikowano (edytowane)

Nie słuchaj wszystkich spamerów, który nie wiedzą o co chodzi i piszą wszelkie możliwe głupoty !! Szkoda, że ktoś nie napisał żebyś przeinstalował javę albo minecrafta ;p

 

Jaki masz system ? Windows xp - 32 bity ?

Wklej w ten server.bat to: ( skasuj całą resztę )

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

I zobacz czy będzie działało.

 

 

Jak nie wiesz o co chodzi pobierz to:

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

Jak nie zadziała to ja się już niestety odłączam od tematu bo nie wiem dlaczego nie chce się odpalić ;/

Edytowane przez rafor4
Opublikowano

@up podałem mu to samo w różnych opcjach uruchomienia miencraft_server.jar ... ;p

rzeczywiście masz zły port ale nie wiem czemu nie działa ci to z ramem. Tzn. nie wiem czy masz zły bo mogłeś odpalić 2 pliki na raz czyli .jar i .bat i dlatego. Port zostaw, tylko nie mam pojęcia co jest nie tak z tym ramem ;/

Może jednak spróbuj przeinstalować javę, bo piszę że nie da się podłaczyć do tego pliku. Spróbuj pobrać 7

Opublikowano

@up podałem mu to samo w różnych opcjach uruchomienia miencraft_server.jar ... ;p

rzeczywiście masz zły port ale nie wiem czemu nie działa ci to z ramem. Tzn. nie wiem czy masz zły bo mogłeś odpalić 2 pliki na raz czyli .jar i .bat i dlatego. Port zostaw, tylko nie mam pojęcia co jest nie tak z tym ramem ;/

Może jednak spróbuj przeinstalować javę, bo piszę że nie da się podłaczyć do tego pliku. Spróbuj pobrać 7

Dobra już działa. Musiałem kompa zresetować i nadal wyskakuje że za mało ramu, ale jakoś potem serwer się odpala.

 

 

Zapraszam na mój serwer Minecraft Hamchi.

 

Hamachi: "merr mc" hałso "123"

IP serwera: 5.102.109.72

Serwer postawiony na sprzęcie: 3GB RAMU

Łącze hosta: 50MB/S

 

serwer jest w fazie testów, o jakiekolwiek problemy proszę pisać na FB.

Gdy jestem na FB to prawdopodobnie serwer jest ON.

oskar2909.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...