Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Let's Play Terraria na (Nie)poważnie :P


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Link :)

 

WItam jest to mój pierwszy let's play z gry Terraria w pierwszym odcinku jest troche za cicho ale w następnych to poprawie :)

Edytowane przez DUKKHA

mpcforum4everblue.jpg

 

"Bo MPCForum jest jak narkotyk"

Opublikowano

Masz całkiem spoko głos.

Lecz jedno jest wkurzające, piski i jakieś szelesty z twojego mikrofonu.

1_1_1541612706_cycki_sa_fajne_przez_admin_middle.jpg

Jeżeli też tak myślisz, daj plusa!

 

Wiilczek.jpg

Xbox 360 Yea! :D

Opublikowano

Pierwszy odcinek zapowiadał sięcałkiem dobrze, ale drugi to porażka. Nie wiem po co na siłę wkładasz jakąś psełdo fabułę. Jakieś opowieści z krypty - moim zdaniem nie potrzebne. I w jednym miejscu normalnie mnie rozjeb**eś: nurse - leczniczka :DD.

Opublikowano

Dobrze a więc będę kręcił bez fabuły ale z kumplem :)

 

Łapki w górę :P

 

Następnego odcinka możecie spodziewać się jutro albo w niedzielę :)

mpcforum4everblue.jpg

 

"Bo MPCForum jest jak narkotyk"

Opublikowano

A poszukujesz jeszcze ludzi?

Znam się na terrari, mam dosyć dobry głos :)

1_1_1541612706_cycki_sa_fajne_przez_admin_middle.jpg

Jeżeli też tak myślisz, daj plusa!

 

Wiilczek.jpg

Xbox 360 Yea! :D

Opublikowano (edytowane)

WilczekCK narazie jeszcze nie ale jeżeli będą potrzebni ludzie do let's play to wezmę Cię pod uwagę :)

 

 

 

02-07-2011 14:30

 

Nigdzie nie mogę znaleść PerZona i jednak w jutro tzn. nidzielę filmiku nie będzie :(

 

Cały czas do niego dzwonie przez komórkę i Skype a jego nie ma więc nie mogę kręcić :(

 

Gdy tylko ogarnę gdzie jest i co robi jak najszybciej nakręcimy odcinek :)

Edytowane przez DUKKHA

mpcforum4everblue.jpg

 

"Bo MPCForum jest jak narkotyk"

Opublikowano (edytowane)

No Hejka :P

 

Mam takie jedno do was pytanko czy jest ktoś chętny zrobić fajne tło na YT związane z Minecraftem i Terrarią ?

Możecie ukamieniować mnię za to pytanie ale najwyżej nikt nie zrobi mi tego tła :)

 

PS Nowy odcinek najpewniej w środę ale nie na 100% :)

 

PS 2.Kupywaliście możę ksiązkę "Wybuchające Beczki" jeżeli tak co o niej myślicie, bo mam zamiar ją kupić.

 

PS 3.Prosił bym także o subskrybowanie a jeżeli nie subskybowanie to łapki w górę :)

Edytowane przez DUKKHA

mpcforum4everblue.jpg

 

"Bo MPCForum jest jak narkotyk"

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...