Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM]Nie mozna wkladac kd do itemkow z IS


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

 

Mam taki problem,że do itemków z is'u nie można wkładać kd.Wczym jest problem.I jak to rozwiazać?

 

Za pomoc dam + czy jak kto woli.

Opublikowano

Ulepsz ITem tzn?Mogłbys zapodac taki quest...

 

 

I tak wogole gdzie w item proto (w jakiej kolumnie) sa te kd ze można wkładać?

Opublikowano

Skrypt od IS masz "zjebany.." który nie wysyła value do item. =)

Po drugie primo, nie ten dział

Po trzecie primo, taka "corporejszyn" jak metin5 ma problemy i leci na mpc? =d

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano
I tak wogole gdzie w item proto (w jakiej kolumnie) sa te kd ze można wkładać?

w tabelce socket_pct

 

#ogranicz ilość przedmiotów w is bo więcej ich w is jest niż w item_proto..to będzie mniej problemów.

Your superman is here, bitch!

Opublikowano
Po trzecie primo, taka "corporejszyn" jak metin5 ma problemy i leci na mpc? =d

 

Każdy ma kiedyś problemy.Ale forum jest chyba od pomagania primo?:)

 

Zapoda ktos dobry skrypt pod is.?przerobie se go.

Opublikowano

Każdy ma kiedyś problemy.Ale forum jest chyba od pomagania primo?:)

 

Zapoda ktos dobry skrypt pod is.?przerobie se go.

 

Masz dobry skrypt, teraz trzeba samemu pomyśleć jak dorobić do niego by dodawał odpowiednie value do item.

Ogólnie każdy skrypt pod IS dodaje tylko `vnum` i już.. Dlatego np. pierścień jest na 0 minut, bo resztę domyślnie

wypełnia zerami, tak samo Twój miecz, np. `299` a pola gdzie są sockety na kd są zerami.. =)

Z tą wiedzą już powinieneś rozwiązać ten problem.

 

@down, proste też wystarczy "pomyśleć" =p

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano (edytowane)

Jeszcze jeden problem.odrazu w ktorym nikt nie wie jak gorozwiazac..

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Mam nadzieje ze ktos pomoze.

 

 

@EDIT

 

Pomyśleć?hmm wiele osób ma z tym problem a tuta nie ma żadnego o tym...a przydało by sie to gracza:);]

Edytowane przez Domkis
Opublikowano (edytowane)

Mi się zdaje, że powinno być tam zmienione te statystki kd, zamiast pustych (domyślnych) może to być błędna myśl, bo nie miałem z tym do czynienia.

Socket coś tam powinno chyba mieć -1 czy jakoś tak, zależy jak to wygląda tam w is.

Edytowane przez Off&On

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...