Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie]Sygnaturka i Avatar


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sygnatura:

 

Tematyka: Hollow z Bleach

Wysokość: W Miarę Duża tylko żeby nie przekraczała regulaminu forum.

Kolorystyka: Obojętna

Napis: WielkiMustaf

Inne: Brak

 

Avatar:

 

Tematyka: Hollow

Wysokość: 150 Szerokość: 150

Kolorystyka: Avatar w takiej samej kolorystyce jak sygna.

Napis: Mustaf lub WielkiMustaf

Inne: Brak

 

Za każdą Ładną Prace Będę Dawał +

Na P-Server Nick : WielkiMustaf

 

"Żyję cicho krwawiąc, krwawię cicho żyjąc"

 

sygnav2.png

 

Nie Słucham Gatunku, Słucham Muzyki.

Opublikowano

Trzymaj... Tak "trochę" mi nie wyszło... :P

Mam nadzieję, że lubisz niebieski... -,-

hollowsign.png

Jak się spodoba (a wątpię w to), to dorobię Avka.

 

 

Jestem początkujący...

anonymoussignature.png

 

Chętnie przyjmę pojedynek graficzny ;)

 

Jeżeli pomogłem, możesz dać plusa bluee.png

Opublikowano

R4donix ymm Niebieski Lubię Nie tak Bardzo ale lubię.

Praca nie jest może najlepsza <Nie znam się na grafice> Ale nie jest najgorsza.

Czekam na inne prace a oczywiście dostajesz + . Jak nikt nie zrobi lepszej to oczywiście odezwę się o awka ...

I dzięki za starania :)

Na P-Server Nick : WielkiMustaf

 

"Żyję cicho krwawiąc, krwawię cicho żyjąc"

 

sygnav2.png

 

Nie Słucham Gatunku, Słucham Muzyki.

Opublikowano

Dzięki kml14 Fajna Praca.

Czekam jeszcze na inne Propozycje .

Na P-Server Nick : WielkiMustaf

 

"Żyję cicho krwawiąc, krwawię cicho żyjąc"

 

sygnav2.png

 

Nie Słucham Gatunku, Słucham Muzyki.

Opublikowano

@Refresh

Czekam Również na inne propozycje .

Na P-Server Nick : WielkiMustaf

 

"Żyję cicho krwawiąc, krwawię cicho żyjąc"

 

sygnav2.png

 

Nie Słucham Gatunku, Słucham Muzyki.

Opublikowano

@Refresh

Czekam Również na inne propozycje .

Na P-Server Nick : WielkiMustaf

 

"Żyję cicho krwawiąc, krwawię cicho żyjąc"

 

sygnav2.png

 

Nie Słucham Gatunku, Słucham Muzyki.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...