Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WAŻNE][OSTRZEŻENIE] Valhalla wykryta!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja wiedziałem że tak będzie i nie używałem tego gówna, wam też odradzałem. Tak samo sie stało jak z Secure Orbit ;)

Pozdrawiam.

obrazhdtn.png

 

 

by hipek from USA3

Opublikowano

Ja wiedziałem że tak będzie i nie używałem tego gówna, wam też odradzałem. Tak samo sie stało jak z Secure Orbit ;)

Pozdrawiam.

Dowiedziałem się również.....

Że I/KBot został równeż wykryty!!!

"I have botted my account for 13 hours and my account has been banned.

DO NOT USE KBOT , IT IS DETECTED !"

za duża sygnatura

Opublikowano

Dowiedziałem się również.....

Że I/KBot został równeż wykryty!!!

"I have botted my account for 13 hours and my account has been banned.

DO NOT USE KBOT , IT IS DETECTED !"

 

Skad wiesz ze I/Kbot rowniez wykyryty ? -.-.-.-.-.-

post-370989-0-19282800-1311255374_thumb.png

 

DAJ MINUSA JESLI UMIESZ :)

Opublikowano (edytowane)

Skad wiesz ze I/Kbot rowniez wykyryty ? -.-.-.-.-.-

 

kamieniarz to doświadczony user z elite wiec na pewno coś on wie o tym (chyba że ktoś się podszył pod niego)

ps:tak poza tym to siemka kamieniarz nie wiem czy mnie pamiętasz

Edytowane przez grindzio19

...

Opublikowano

Znać się musi a przynajmniej na angielskim :P co mu dużo daje bo wie co piszą na elite a tam jest prawie wszytko i mnóstwo tego :D

Może nie jest tak doświadczony jak ty szymciu ale coś wie i pewnie o wiele więcej niż niektórzy

...

Opublikowano

co to ma do rzeczy ? pewnie latał na cracku i podjarany :) ja też siedzę na elite i co ?

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Opublikowano

co to ma do rzeczy ? pewnie latał na cracku i podjarany :) ja też siedzę na elite i co ?

 

Valhalla została wykryta tuż po zupdatowaniu jej przez iNka (gdy zmienił serwer bota). powinniście to już wiedzieć po ostatniej dużej fali banów...

 

A ty to wiedziałeś mądralo (bez urazy) ? Bo ja nie :P

...

Opublikowano (edytowane)

a mówił coś że lata na oryginalnej licencji?!

 

P.S - proszę skasować ten post bo jest nie potrzebny

Edytowane przez seba445pl

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Opublikowano

a mówił coś że lata na licencji?!

 

P.S - proszę skasować ten post bo jest nie potrzebny

 

Licencji? Nie wiedzialem ze Valhalla Exim ma licencje o.O

Opublikowano

NoobKillerPL chodziło mi o kBota a nie o Vallhalle :P

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...