Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Słuchawki i karta dźwiękowa do 150zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż teraz mam Kossy UR20 i kartę dźwiękową Audigy SB0570.

W Kossach zaczęły mi brzęczeć membrany i uszkodził się uchwyt łączący pałąk ze słuchawką.

W karcie działa tylko jedno wyjście i nic więcej. Dźwięk jest niby lepszy niż na integrze, lepiej słychać bas. Dla mnie to i tak mało, więc słuchawki podpinam za pośrednictwem wieży która jeszcze dodatkowo polepsza bas i niestety pogarsza pozycjonowanie. Poza tym, nie wiem czemu, ale na słychać przebicia z płyty głównej(?), ale na szczęście nie zawsze.

 

Do konkretów, jaką kartę i słuchawki kupię do 150zł? Słuchawki bez mikrofonu, mam swój. Chcę na nich słuchać muzyki, oglądać filmy, ale też grać. Zależy mi na wygodzie i izolowaniu dźwięków z zewnątrz, będę w nich siedział przez cały czas korzystania z komputera. Muszą być wytrzymałe.

Wiem że jest dużo tematów o słuchawkach na tym forum, ale przejrzałem kilka stron z Googli i nie znalazłem nic pasującego do moich wymagań.

Aha, proszę nie podawać propozycji z takim czymś jak Fatal1ty -.-

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

Masz 150 zł.

Z najtańszych i dobrych słuchawek poleciłbym Reloopy RH-2350 PRO. Wyrobisz się w 50 zł z wysyłkami. Słuchawki są dość wytrzymałe, idealnie nadają się do muzyki i do CSa. Jedyny problem jaki zauważyłem to wentylacja (po 2-3 godzinach gry mogą lekko pocić Ci się uszy, ale chyba większość zamkniętych sprzętów ma takie problemy). Kolejny plus to cena. Zostanie Ci sporo pieniędzy na wzmacniacz albo kartę, dzięki czemu w pełni zużyjesz potencjał słuchawek.

Pozdrawiam.

 

PS. Nie napisałem nic o jakości dźwięku. Bass jest jak najbardziej konkretny. Mały opór pozwala na dooobre UMC UMC nawet z MP3jki. Średnie tony czyste. Wysokie są ... przeciętne z plusem. Jeżeli słuchasz współczesnej muzyki, albo czegoś z nastawieniem na bass to nie będziesz miał powodów do narzekania.

PPS. Słuchawki mają jacka 6,3 mm. Musiałbyś dokupić przejściówkę na 3,5 (koszt 2-3 złotych).

f.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...