Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] pliki by sherer jak skonfigurowac WEJDZ !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Witam, załozyłem swojego privka na plikach by Sherer 2010 ( http://www.mpcforum.pl/topic/382385-tutorialdl-nowe-pliki-serwerowe-by-sherer-freebsd-90-64-bit/ ) i nie wiem jak skonfigurowac te bajery ^^ (po wpisaniu sysinstall w takiej tabeli JA CHCE MIEC NA HAMACHI SERVER) Prosze powiedziec co wpisac w tej tabeli (tej gdzie pisze to host,IPv4 adress itp pod hamachi) oraz czy ten błąd z ch1 wynika z tego ze zle wpisałem to w tej tabeli ? Prosze p jak najszybsza odp !! pozdr

 

 

 

1123u.th.png

beztytuuken.th.png

 

 

Nagradzam + zobacz up zdjęcia - taki mam błąd oraz tam jest tabela w której nie wiem co napisac

 

ORAZ PROSZE NAPISAC JAK POPRAWNIE ZAMYKAC VBOXA . /STOP NNIE DZIAŁA ! ZA POMOC DAJE LIMIT +

 

 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Edytowane przez hawaj R1
1355504898-U363840.png

Opublikowano (edytowane)

Wchodzisz tak : sysinstall --> configure --> networking --> karta sieciowa =). (masz tam 2 komunikaty)

 

 

IPv6 - wciskasz NO

 

DHCP - wciskasz YES .

 

Na chłopski 1 x no 1 x yes

 

Jak zeskanuje, wychodzisz z sysinstall, restartujesz .

 

Podczas łączenia się z czym kolwiek, wybieraj IP podane w programie hamachi odpalonym na windows .

 

nie używaj komendy : /etc/rc.d/netif restart

 

 

To tyle .

 

W razie dodatkowych pyt, pisz na gg =) .

 

Pzdr. =)

Edytowane przez Badar
Opublikowano (edytowane)

beztytuuken.png

 

A więc

Tego Na czerwono co jest zaznaczone nie zmieniasz NIC

 

na Zielono

nr.2.

 

Wpisujesz IP z normalną koncówką np

 

To jest ukryta treść, proszę

 

nr.3

 

Wpisujesz IP z koncówką 100

 

To jest ukryta treść, proszę

 

nr.4.

 

tam ma pisać o takie coś

 

To jest ukryta treść, proszę

 

pożniej cancel

 

zamykasz sysinstall

 

i piszesz

 

To jest ukryta treść, proszę

i dalej masz po polsku :)

 

reset

To jest ukryta treść, proszę

 

co do Stop sam nie wiem jak własnie

ja robie w taki sposób

reboot

i gdy pokazuje mi się wszystko od nowa wyłączam go po przez [x]

Edytowane przez xXx ANARKI xXx

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...