Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta] Najczęściej wybierana postać w grze.


Team Fortress2  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najcz?sciej wybierana posta? w grze?

  2. 2. Spam


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam jestem początkującym graczem w TF2 i mam dylemat nad wyborem postaci. Dlatego postanowiłem zrobić ankietę ,aby dowiedzieć się jaka jest najczęściej wybieraną postacią w grze a w ten sposób pomożecie mi nad wyborem postaci ;)

 

Przykład.

 

Postać: Pyro

Dlaczego akurat tą postać wybrałes?

 

Edit@

 

Na te drugie pytanie nie głosujcie bo w ankiecie muszą być 2 pytania..

Edytowane przez DawajPlus

Rozdaje Plusy ! Wyślij SMS o treści ,,Chcę Plusa'' na numer ,,8257''.Koszt SMS to 10000PLN z groszami.Oddzwonimy

Opublikowano (edytowane)

Ja wybieram snajpera dzisiaj nim zagrałem i grałem przez 3h :P

Odblokowałem 19 osiągnięć nawet nie wiem kiedy. Przyjemnie i fajnie się nim gra :)

Dużo headów robiłem a łukiem się wszystkich kosi :D

 

Też często gram inżynierem ponieważ ma działka :)

I też często gram: grubym, żołnierzem, medykiem

 

Ps.

Nie wiem czy wiesz ale postać można zmieniać w czasie gry po kliknięciu ","

Edytowane przez TheNex2k
Opublikowano

up@

 

Wiem ;D a mam pytanie czy tam są lv'le expi się oddzilnie każda inna postacią?

Rozdaje Plusy ! Wyślij SMS o treści ,,Chcę Plusa'' na numer ,,8257''.Koszt SMS to 10000PLN z groszami.Oddzwonimy

Opublikowano

Nie nie ma leveli :P

Po prostu masz 9 klas postaci w każdej chwili możesz ją zmienić i oczywiście możesz edytować ekwipunek.

Bronie i inwentarz może wypaść w czasie gry lub możesz dostać za zrobienie kamieni milowych np. snajpera.

Te kamienie milowe są w osiągnięciach na steamie i w grze :P

Opublikowano

Na PUBach nie powinno się grać wyłącznie jedną postacią (wyjątkiem są teamy grające klanówki). Jeżeli widzisz, że aktualnie Twojej drużynie potrzebny jest medyk to bierzesz medyka, jak widzisz, że nie ma kto postawić teleportów i zabezpieczyć CP to bierzesz engy. Oczywiście każdemu lepiej gra się jedną klasą, a inną gorzej, ale jak widzisz, że masz w drużynie kilku sniperów to nie wybieraj kolejnego żeby pozbierać fragi tylko weź coś co aktualnie bardziej się przyda.

Opublikowano

Kolega wyżej dobrze mówi :) Gra drużynowa najważniejsza :b

Jeśli pierwszy raz grasz to polecam Grubego(najwięcej hp) lub Medyka(łatwe asysty) lub Inżynier(uleczanie + kille)

Ja zaczynałem inżynierem (4,5h grane) potem żołnierzem i demomanem (2,2h i 1,2h) a na końcu snajperem (2,7h - moim zdaniem snajper i szpieg najtrudniejsze klasy postaci).

Opublikowano

Ja sam , z początku , szedłem Żołnierzem.

Bo grałem nim na początku na treningu :D

Nie szło mi nim iść , spróbowałem z Grubym , też nic...

Demoman , też nic...

W Inżyniera , spoko mi się grało , lecz chciałem atakować :P

Pyro - Zaje...Postać , lecz wolałem Szpiega :P

Do tej pory nim gram , i wg. mnie jest najlepszy , i tak jak up : Snajper i Szpieg są najtrudniejsze (Ze snajperem teraz będe próbował :D)

Jeżeli masz jakieś pytania, pisz śmiało pw :)

Opublikowano

Skaut - 16 h

Soldier - 10 h

Medyk - 8 h

 

Resetowałem staty parę razy więc byłoby duużo więcej

1358809676-U384748.png

Opublikowano

1. Medic biegam z moim kolegą i ich kosimy :D

2. gruby bo wtedy mój kolega jako medyk biega i ja ich kosze :D

Syn%20Fakera_eune_412_2_text.png


 


Szukasz supporta ? Pisz pw ;]

Opublikowano

Ja bardzo lubię grać Soldem.

Ostatnio dzięki temu kuponowi którym można zmieniać nazwę mojej starej "Czarnej Skrzynce" nadałem nową nazwę, a mianowicie: "Wyjebator Rozkurwiator" czy jakoś tak :D

 

Lubię też grać Spy, ale jak mi ów postacią nie idzie to przerzucam się na Solda :D

Opublikowano

Polecam Szpiega, Inżyniera, Demo na początek gry :]

Długo nimi grałem i myślę że są najlepsi na początku gry. Uwaga dla początkujących Szpieg (spy) to trudna klasa :) Najlepiej na początku grać Inżynierem.

5.3h - Inżynier

3.4h - Snajper

3.2h - Szpieg

2h - Demo

To są moje ulubione klasy i nimi polecam grać :)

Ps.

Są 3 rodzaje klas jak dla mnie:

 

Atak(Solo gra, nie raz z medykiem): Spy, Scout, Sniper

Obrona,Atak(TeamWork): Medyk, Gruby, Pyro, Demo, Żołnierz

Obrona(Pomoc): Medyk, Inżynier

 

Jeśli chcesz mogę napisać dla czego te klasy są w takich rodzajach :)

Opublikowano

Co do podziału klas na funkcje, to wydaje mi się, że najtrafniej dokonało tego valve ustalając:

Ofensywne:

- Scout

- Soldier

- Pyro

Defensywne:

- Engineer

- Heavy

- Demoman

Wsparcie

- Medic

- Sniper

- Spy

Chociaż zarówno demoman jak i pyro moim zdaniem często przydają się w innych sytuacjach niż te podane wyżej. Heavy z leczącym go medem też zawsze gdzieś się wciśnie i oczyści drogę.

 

Polecam Szpiega, Inżyniera, Demo na początek gry :]

Żeby zaczynać grę od spy'a trzeba być do tego powołanym lub mieć doświadczenie z innych podobnych gier. Osobiście nie polecałbym go, bo mimo, że spełnia w drużynie fajną funkcję to jest bardzo ważny jeżeli chodzi o wykonanie celu mapy i jeśli ktoś ma zamiar tylko siedzieć ciągle w jakimś zakamarku z cloak&daggerem i czekać na fraga to będzie mało przydatny dla drużyny.

Opublikowano (edytowane)

Scout - 47h

Spy - 40h

Demoman - 39h

Engineer - 30h

Sniper - 28h

Pyro - 26h

Soldier - 23h

Heavy - 20h

Medic - 12h

 

Najlepiej mi się gra Demomanem ;P Jest zarówno dobry w ataku jak i w obronie.

Edytowane przez R35pecT
76561198036106376.png
Opublikowano

A czemu najczęściej wybierana postać ma być najlepszą dla ciebie? Oo

 

 

 

no_tera_to_dojebales_16147.jpg

 

 

 

Pograj każdą parę godzin, poczytaj w poradniku (poszukaj w google tego z gry-online za darmo), tam każda postać jest opisana.

b8o4ya.jpg

ŻYCIE NA KRAWĘDZI X D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...