Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zagrać i pobrać Lineage II (jestem nowy)?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o jakiś tutorial albo porady jak i gdzie zagrać w l2, grałem kiedyś w to kilka dobrych lat temu, ale miałem wtedy koło 13 lat i wiele nie rozumiałem.

Chcę teraz na wakacje pograć sobie na jakimś easy serwerze, jestem całkiem świerzy, więc nawet nie wiem skąd pobrać clienta. Proszę o pomoc i podanie jakiegoś fajnego servera.

Długi czas grałem w metina, ale znudził mi się po 3 latach :D

Dobre porady itp nagradzam ocenami ;D

2mo740k.jpg

Opublikowano

Hey. Polecam Ci pobrać kronikę H5 (Lineage II High Five ) Oczywiście są też inne kroniki :P

 

Linki do pobrania:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

Jak przyłączyć się do serwera?

1.Potrzebujesz:

 

•Kroniki (Może być ta sama co wyżej) ( Nie każdy serwer działa na tej kronice )

 

•Patchera/folderu system [Do pobrania na stronie serwera w 99.99% ]

 

•No i oczywiście konta ;P [Jak na stronie nie ma zakładki rejestracja to znaczy że masz odpalić serwa i jak bd do wpisania dane acc to wpisujesz sobie swoje i konto zakłada się automatycznie]

 

2. Gdy to już masz to robisz następujące kroki:

•Instalujesz kronikę

 

•Folder "system" / Patcher wklejasz do folderu z zainstalowaną grą i podmieniasz pliki.

 

•Uruchamiasz: Jeśli to patcher to jego ikoną, jeśli to folder "system" to wchodzisz w niego i szukasz pliku "LII" (Nie wiem jak bd u Ciebie ale u mnie tak pisze )

 

•Włącza się gra ... :D

 

•Logujesz się na konto

 

•To wszystko :P

 

 

PS: Strona do szukania serwerów

To jest ukryta treść, proszę

Jeśli to jest wbrew regulaminowi proszę mi napisać na PW lub tutaj w temacie a to usunę [Ale chyba to nie jest wbrew regulaminowi bo pisze FORUM a to jest STRONA :D

 

 

 

Jak chcesz mnie nagrodzić daj mi MINUSA !!! -

 

Jeśli coś źle napisałem to przepraszam :(

Opublikowano

Ehh... -_-

Jakbyś chciał wiedzieć, to Freya pójdzie na H5, bo nowe kroniki obsługują też te starsze ;]

A co to serwa, który polecasz, to ja odradzam... Bugland jeden wielki, same doterki i wgl, a jeśli ktoś powie, że nie wiem co mówię bo tam nie grałem, to oznajmiam że grałem tam 2 lata ;]

pasekg.png

Mój prawidłowy nick to: SniQ, ale jest zajęty :/

私は日本が大好きです

Zbieram

add.png ;D

beznazwy14b.png

-_-

!!! I HATE METIN 2 !!!

-_-

pasekg.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...