Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile napiszesz wyrazów w ciągu minuty?


MatioSx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Róbcie screeny, wrzucajcie je na ImageShack i chwalcie się swoją szybkością ;)

 

Dotychczasowy rekord :

 

 

Brak

 

 

Rekordzista : ...

 

Jeśli pobijecie rekord dodam Waszego Screena < z Waszą zgodą > do

Rekordzista:

 

Mini-Regulamin:

1. Umieszczać screeny można tylko w ImageShack LINK :

2. Jeśli ktoś spróbuje podrobić Screena w Paincie < czy innym programie > podam go za nie stosowanie się do Mini-Regulaminu.

3. Jeśli ktoś chce abym dodał go do Rekordzisty musi :

- Wysłać mi link < bo czasami mam problemy ze spoilerem nie wiem czemu >

- i napisać pod spodem

Proszę o dodanie mnie do Rekordzisty

4. SCREEN NALEŻY DODAĆ DO SPOILERA!!!

 

 

 

Pzdr.

Kijana

 

@Edit

Dodałem screena do spoiler'a.

 

Dodałem Mini-Regulamin

1390144171-U592769.png

 

Opublikowano

 

kjfwnsdc.png

 

 

Za pierwszym razem. Gdyby nie zalana 4 razy Pepsi klawiatura <zacina się> i słuchawki zawadzające o lewą ręke bym cie pobił :P

Opublikowano

No przyznaje że jesteś naprawde szybki , poniżej umieszczam mój screen :D

PS: Robiłem Print Screenem więc widać było moją mozille i pasek więc go zaczerniłem :D

 

 

skrinh.png

 

 

Kochanie wróciłem :yay: 
Nie no, żartuje.

Chociaż...

Opublikowano

 

1309110818-U354036.png

 

jestem w stanie wiecej ale juz mi sie bawic nie chcialo, gdyby nie było polskich znaków to bym walil po 600 znaków na minute ;p bo tak jestem przyzwyczajony

Opublikowano

 

beztytuugiu.png

 

 

 

 

Proszę o dodanie mnie do Rekordzisty

Nawet porządnego fejka zrobić nie potrafisz - za duże odstępy przy miejscu, krzywo szóstka wklejona.

Takich fejków się nie robi w programach graficznych tylko edytuje źródło.

Coś w tym stylu:

pw0ld.jpg

Opublikowano

 

beztytuugiu.png

 

 

 

 

Proszę o dodanie mnie do Rekordzisty

 

Nawet jesli bys tyle napisal to to tylko internet kretynie i komu ty chcesz tutaj zaimponować ? To jest tylko zabawa kurwa czego to idioci nie przerobią aby myśleć że są fajni.

Opublikowano

@dordo

@przegladamforum

podaję Was za nieprzestrzeganie regulaminu tematu

 

Czyli plszakalpl oszukiwał ... podaję za nieprzestrzeganie regulaminu

1390144171-U592769.png

 

Opublikowano

Ja swojego nie wrzucę, bo nie ma się czym chwalić... niecałe 85 wyrazów, ale przez te znaki polskie tak słabo mi idzie... dajcie gdzieś gdzie nie ma znaków ąźżćó, itd

Opublikowano

Nie ma się czym chwalić :E ImagesHack mi nie działa o.O nie wszystkie elementy się wczytują.

Dodaj że nie wolno używać CheatEngine'a (Enable speedhack: 0) bo wtedy czas się zatrzyma a reszta jest normalnie :)

p o m a t u r z e c h o d z i l i ś m y n a k r e m ó w k i

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...