Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl]Mod][1.6.6] USkele Mod - Wciel się w szkieleta


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

USkele Mod

1.6.6

Download :

To jest ukryta treść, proszę

Skan :

To jest ukryta treść, proszę

Opis Moda :

W grze zostajemy szkieletem, który biega ze swoim łukiem. Do gry zostaje dodany nowy mob z teksturką Herobrine, którego jako szkielet zabijamy. Mimo wszystko, dalej możemy prowadzić normalne życie tj. Kopać, budować itp.

Do pluginu wymagany jest ModLoader

Instalacja :

1. Wchodzimy w uruchom > %appdata% > .minecraft (czasami .minecraft jest w folderze roaming) > bin

2.Otwieramy plik minecraft.jar winrarem oraz usuwamy folder META-INF

3.Wrzucamy ściągnięte pliki bezpośrednio do pliku minecraft.jar

4.Zapisujemy i cieszymy się, że możemy się wcielić w rolę szkieleta

 

Filmik:

Craftowanie:

Edytowane przez Kareja
76561197987730192.png
Opublikowano (edytowane)

Dziwny jak dla mnie ten mod, ale może się przydać dla tych którzy szukają nowych przygód :) +

 

Widziałem na filmiku, że możesz też mieć innych kolegów szkieletów. Czy to prawda? Jak tak to jak zrobić aby się ze mną zakolegował?

Edytowane przez Bastian103
Opublikowano

Mod jak się okazuję nie tylko dodaje HeroBrine a i Guardsmana, z którego dropi miecz żelazny, Honor guardsmana, który jest trochę mocniejszy niż guardsman i dropi z niego również miecz żelazny oraz Skeleton Honor Guardsman z którego dropią strzały.

Dodany specjalny łuk szkieleta i non-able bone, którym się leczymy, a robi się z dwóch kości i zboża 0K0 K -Kość Z - Zboże

0Z0

0K0

 

Zresztą tutaj daję filmik z craftowaniem :

76561197987730192.png
Opublikowano

Fajne.Pobieram.

Teraz tylko czekamy na moda co idziemy Herobrine i straszymy ludzi xD

Jeżeli masz jakieś pytania, pisz śmiało pw :)

Opublikowano

Ehh... Mogli by zrobić, że zaczyna się w jakiejś jaskini, na słońcu się pali, że jest tylko ten Herobrine i że jest nieskończoność strzał(jak to ma prawdziwy szkielet :D)

34i5tub.png
Opublikowano

Był już fajny mod, gdzie byłeś creeperem, był mod z królową pająków :), w sumie fajny pomysł na te mody, jednak USheep lub UPig nie pobiorę i nie wypróbuję :)

Opublikowano

Szału nie ma ale na pewno znajdzie się ktoś komu to się przyda i będzie na nim " cisnął " dniami i nocami xD

 

Dobra nie będę taki... Trzymaj +

15005964.jpg

Nie zbieram ani minusów ani plusów... Ja po prostu się udzielam.

Opublikowano (edytowane)

Twój mod? Jeśli nie, to kto Ci pozwolił na zarabiania na czyimś modzie (adf.ly)?

#EDIT

Lol, palę się jak jestem na słońcu.

#EDIT2

BUAHAHAHA JAK ON WYGLĄDA W EQ :P

#EDIT3

On nic nie dodaje po za tym, że są zmienione texty.

Edytowane przez juju1012

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...