Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DYSKUSJA] Jaki serwer jest najlepszy z tych co dopiero powstały?


damiano18855

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema , ostatnio powstało dużo nowych , naprawde dobrych serwerów dedykowanych. Wiem wiem , ''nie pytamy o serwery'' , ale niestety na spisie niema takich nowych serwerów. Ja mam wolne łącze , więc nie sciągne wszystkich serwów , więc piszę do was. Jaki serwer z tych do dopiero powstały jest waszym zdaniem najbardziej dopracowany ?

Opublikowano (edytowane)

Nie ma takiego serwera... i raczej nie będzie wszystkie są z nowymi syfami typu mapy/mooby bronie oraz zbroje, a nikt już nie robi starego dobrego metin2...

Taka moja opinia zobaczymy co napiszą inni.

 

@edit

I jeszcze dodam że takim zajebistym serwerem można powiedzieć był remixmt2 (mimo iż miał kilka wad typu bronie/zbroje w is) niestety już off i raczej nie włączą...

 

@edit

Żeby serwer postawić to wystarczy troszkę kaski w portafelu odpowiednia motywacja, oraz pomysł Twoje łącze nie ma znaczenia jeśli chciałbyś postawić dedykowany serwer, chyba że chodzi o no-hamachi/hamachi.

Edytowane przez PlumPer
Opublikowano

Ja ostatni taki serwer widziałem ponad 1.5roku temu xLast przed wejściem Zonniego... To był serwer... Takiego 2 nie ma i chyba już nie bd:/ z serwerów nowych nie ma NIC ciekawego każdy jest kopią poprzedniego...

Live life to the fullest, because tomorrow may not be

<3

 

kiraq.png

 

player.png

 

Sygnaturki by Kira/Shanell

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...