Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]NetShoot...cs4wyzima [24/7] [Survival/FB] [WL] [No-Premium]


lllloooolllll

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

minecraftc.png

Serwer otwarty : 24/7

Wersja Minecrafta : 1.6.6

Ilość slotów : 300

Typ : Survival & FreeBuild

Whitelista: YES

Premium : NO

Moby : YES

Pvp : NO

Zwierzęta : YES

Piekło : YES

 

Dedyk

 

Parametry :

Procesor: AMD Phenom II 1100T Sixcore 6x 3,63 Ghz

Pamięć: 12GB DDR3

Dyski: 2 x 750GB SATA II

Łącze 100Mbps

Prawdopodobnie będzie lepszy !!

 

Pluginy i modyfikacje:

1.AdminCmd

2.AuthMe,

3.iChat,

4. KiwiAdmin,

5. WorldEdit,

6. WorldGuard,

7.LWC,

8. Permmisions,

9. MyWarp,

10. MyHome

i

wiele innych

 

Administracja:

SeleX

 

 

Więcej informacji podamy gdy serwer wystartuje.

Przewidywany start koniec tego tygodnia.

 

Podania składać na forum

Jednakże możecie składać je także pod tematem.

 

 

 

 

Administracja pozdrawia wszystkich i zaprasza do gry

 

 

UWAGA POSZUKUJEMY JEDNEGO MODERATORA !!!!

 

 

Opublikowano

Wiem

Reklama już była, ale potrzebujemy ludzi, którzy będą grac na naszym serwerze.

Wszystkich chętnych zapraszamy.

No cóż prezentacja może nie jest najładniejsza. To zależy od gustu .

 

@Edit

Jeżeli można to proszę o zmianę nazwy tematu na jakąś lepszą ;]

 

@Edit

akson jeszcze nie wiemy czy będzie PVP możliwe,że nie .

 

 

Opublikowano

W związku z tym, że modernatorzy cały czas usuwają nam linki do forum prosimy o składanie podań w tym temacie.

 

Wzór podania:

 

1.Nick:

2.Wiek:

3.Czy grałeś na innym serwerze: tak/nie

4.Stale IP:tak/nie

5.Dlaczego chcesz grac właśnie u nas ?

 

 

Opublikowano

1.Nick: Kaiens

2.Wiek: 17

3.Czy grałeś na innym serwerze: Tak

4.Stale IP: Tak

5.Dlaczego chcesz grac właśnie u nas ? Bo szukam serwera 24/7 i longtrem mysle ze ten taki jest.

Opublikowano

1.Nick: Jakubeq

2.Wiek: 14

3.Czy grałeś na innym serwerze: TAK/nie

4.Stale IP:TAK/nie

5.Dlaczego chcesz grac właśnie u nas ?

Bo mi sie nudzi a wasz server niezle sie prezentuje

Opublikowano

1.Nick:Slim

2.Wiek:16

3.Czy grałeś na innym serwerze: tak/nie: tak

4.Stale IP:tak/nie: tak

5.Dlaczego chcesz grac właśnie u nas ? Widzę, że serwer zapowiada się fascynująco. :)

Opublikowano

1.Nick: KrzysioxD

2.Wiek: 13

3.Czy grałeś na innym serwerze: tak

4.Stale IP:tak

5.Dlaczego chcesz grac właśnie u nas ? Bo wydaje mi sie ze jest fajny i miło spedze na nim czas

Opublikowano

1.Nick:Killaz

2.Wiek:13

3.Czy grałeś na innym serwerze: tak

4.Stale IP:tak

5.Dlaczego chcesz grac właśnie u nas ? Bo szukam serwera na którym mógłbym sobie pograć, i wydaje mi sie ze ten serwer będzie idealny, ponieważ jest to i survival i freebulid

Opublikowano

Nasze minimum to środa, chociaż myślę, że dopiero weekend.

 

@ Aktualnie serwer stoi na hamachi.

Pliki bardzo dobre, lawa i TNT zablokowane, dużo pluginów.

 

@ Up dodani

 

 

Weteran
Opublikowano

1.Nick: Butek

2.Wiek: 16

3.Czy grałeś na innym serwerze: tak/nie tak

4.Stale IP:tak/nie tak

5.Dlaczego chcesz grac właśnie u nas ? ponieważ nudno samemu grać na sp i szuka jakiegoś dobrego survival

graphic.png

Nie otwierać pod żadnym pozorem :D

 

 

1358284006-U713459.png

1356566001-U334301.png

by

 

 

Opublikowano

1.Nick: Cruel

2.Wiek: 16

3.Czy grałeś na innym serwerze: TAK

4.Stale IP: TAK

5.Dlaczego chcesz grac właśnie u nas: Szukam dobrego serwera survivalowego, a to z powodu dlatego iż na singlu jest nudno :)

Opublikowano

Dodani na WL

 

@Gdy serwer wystartuje Whitelista zostanie przeniesiona do plików i wszyscy do niej zapisani będą mogli bez problemów połączyć się z serwerem.

 

@Down

 

Ty myślisz, że tyle graczy będzie Online ?

Jest 300 slotów, by gracze mogli połaczyć się z serwerem bez problemu.

 

 

Opublikowano

1.Nick: MrCubuss

2.Wiek:16

3.Czy grałeś na innym serwerze: tak

4.Stale IP:tak

5.Dlaczego chcesz grac właśnie u nas ?

Serwer zapowiada się fajnie, dlatego też postanowiłem dołączyć.

Opublikowano

Uwaga !

Serwer startuje jutro rano. Jest on zupełnie darmowy.

IP podamy już niedługo.

 

Cennik:(Nie wymagamy od was abyście wysyłali SMS, to jest wasz wybór czy chcecie umilić sobie grę ). Informujemy jednak, że potrzebne są nam fundusze na dalsze utrzymywanie serwera.

Ranga VIP będzie kosztowała 9 zł (bez VAT) SMS -11.07 PLN

Niestety ranga: Admin będzie kosztowała 25 zł (bez VAT) SMS -30.75 PLN

 

Pozdrowienia Administracja.

 

@Edit

 

Podania składamy na forum

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...