Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam!

W tym Tutorialu odpowiem (nie ja tylko help :) ) wam na wszystko!

A więc zaczynamy:

1. Włączamy AutoIt (ew. SciTE).

beztytuuclcqsh.png

2. Klikamy F1.

3. Przechodzimy na drugą zakładkę.

beztytuuhmm.png

4. Wpisujemy komendę/funkcję (np. Sleep).

beztytuuhmm.png

5. "Zaznaczamy" funkcję której szukaliśmy, a następnie klikamy w nią 2 razy (lub ENTER).

6. Zobaczymy opis funkcji, jej elementy, oraz ew. przykład użycia.

beztytuuumz.png

 

Znajdziecie tam naprawdę wiele!

Zabraniam kopiowania, 100% napisane przeze mnie :)

 

@edit

Potem dodam SS, teraz piszę z biblioteki

 

Proszę o zdjęcie 5% :)

Edytowane przez HeniutX_PL

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

 

 

Witam!

W tym Tutorialu odpowiem wam na wszystko!

A więc zaczynamy:

1. Włączamy AutoIt (ew. SciTE).

2. Klikamy F1.

3. Przechodzimy na drugą zakładkę.

4. Wpisujemy komendę/funkcję (np. Sleep).

5. "Zaznaczamy" funkcję której szukaliśmy, a następnie klikamy w nią 2 razy (lub ENTER).

6. Zobaczymy opis funkcji, jej elementy, oraz ew. przykład użycia.

 

Znajdziecie tam naprawdę wiele!

Zabraniam kopiowania, 100% napisane przeze mnie.

 

@edit

Potem dodam SS, teraz piszę z biblioteki

 

 

Proszę o zdjęcie 5% :)

 

No nie kurwa! za taki tutorial to ty powinieneś dostać 5% warna ale jak prosisz o zdjęcie 5% to proszę

 

5procent.png

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Xenex znowu nie przesadzaj... ludzie ktorzy ledwo przeczytali tut'a moga niewiedziec o tym ;p chociaz przypuszczam ze polowa o tym wie a ta 2 polowa to albo ludzie proszacy o gotowy kod ;s

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Weteran
Opublikowano

Tutorial raczej przeznaczony dla bardzo (bardzo) mało wiedzących o autoicie.

 

Ale, dla innych nie przydatny.

 

To jest ukryta treść, proszę

To mnie rozwaliło ;D

 

To jest ukryta treść, proszę

No nie ty tylko help..

 

To jest ukryta treść, proszę

AutoIt.exe służy do włączania skryptów, więc w nim nie włączysz help'a

 

Moim zdaniem nie zasługujesz na nagrode ^^

1329036830-U154499.png
Opublikowano (edytowane)

Dopracuje to dzis jak wbije do domu

Quest completed

Edytowane przez HeniutX_PL

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano (edytowane)

o kurwa to zes dojebal -.-

lepiej wziasc kliknac na koniec wyrazu, ktory chcemy sprawdzic i kliknac F1..

 

np.

 

To jest ukryta treść, proszę

| - to kursor myszki

 

po czym klikamy F1 -.-

Edytowane przez M4niak
Opublikowano

A jeśli mamy wiele funkcji lub czegoś szukamy?

Jak chcesz, ale ja wolę swoją metodę.

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a jak ktoś nie zna zbytnio angielskiego (><)

a z helpa chyba każdy umie korzystać

Avatar + Sygna robią się

 

 

jak pomogłem pamiętaj o +'y

 

11923506.jpg

10[OK]

25[OK]

50[OK]

75[OK]

100[OK]

125[OK]

150[OK]

175[NO]

200[NO]

×
×
  • Dodaj nową pozycję...