Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Nowy SposóB Na Granie Na Zagranicznych Serwerach


Gony

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, na wstępie chciałem napisać, że poradnik jest specjalnie dla tych, którym nie działają stronki z Proxy itp itd..:P

 

więc do rzeczy :P

 

potrzebne nam będzie :

 

*Program AutoHideIP

 

link+skan:

 

http://www.multiupload.com/8KUFEHWJOM

To jest ukryta treść, proszę

skan:

 

VirusTotal.com

 

*Komputer

*Cierpliwości i stalowych nerwów :P

 

Zaczynamy !

 

Instalujemy nasz Program według tuta, który jest w paczce, AutoHideIP

 

po instalacji i odpaleniu zobaczymy takie okienko :)

 

autohideip1.png

 

Klikamy teraz na Chose IP Country

 

autohideip2.png

 

Tutaj wybieramy w jakim regionie jest nasz wybrany serwer, dajmy np UNITED STATES (Na tym zrobimy konta na CandyLongju:P) dla innych serwerów np włoskich/Niemieckich/chinskich wybieramy według narodowości serwera.

 

 

klikamy OK

 

Następnie klikamy na

To jest ukryta treść, proszę

, i taka animacja pokaże wam, że nasze ip zostało zmienione na inne.

 

od teraz możecie zrobić konto i grać na serwerach, gdzie polacy mają Block na IP.

Po zrobieniu konta itp, klikamy

To jest ukryta treść, proszę

i to na tyle, pozdrawiam i liczę na + za moją pracę w pisaniu poradnika :) oraz za upload w 100% sprawdzonych pliczków :P

ps. UWAGA, przy zamianie IP internet będzie troszke wolniejszy :P

po kliknięciu na STOP HIDE wszystko wróci do normy.

1315137143-U173186.png

 

"Ludzie mówią, że jestem pijakiem, chodnikowym równym chłopakiem..."

"Ale ja mam w sobie mordercę, wojownika, chcę zjeść Twoje serce..."

Opublikowano

Hm... poradnik estetyczny i ładnie wykonany, tylko ciekawi mnie skąd go wziąłeś, a raczej skąd wiedziałeś, że tak można zrobić poprzez ten program, etc.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...