Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][FB][24/7] YourCraft-twój wymarzony serwer!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

onlinen.png


  • forum:Podamy na Serwerze. :)
    Typ serwera: Free Build
    Wersja: 1.6.6 (premium i pirat)

 

 

informacjec.png



  • Adres Ip:94.23.225.32:17145

    Administratorzy:Reveson
    Moderatorzy:Yames

screenyh.png



 

noweinformacje.png


  • Co możemy Ci zaoferować?
    -Miłą i profesjonalną obsługę.
    -Brak awaryjności.
    -Estetyczną, przyjemną dla oka, jak i dla nowych graczy mapę.
    -Cuboidy nałożone są tylko na budowle, więc możesz budować gdzie tylko zechcesz.
    -Dużą ilość w pełni działających pluginów.
    -I co najważniejsze: dobrą zabawę.
     
    Czym się wyróżniamy?
    Wiemy, że gracze na naszym serwerze są najważniejsi, więc to od nich przeważnie zależą losy serwera. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, dotyczące zmian na serwerze, nowych pluginów itd. To Wy tworzycie ten serwer, więc chcemy dać Wam na nim jak największą swobodę działania.
     
    Czemu warto grać na naszym serwerze?
    Tak jak już wcześniej wspomniałem, dajemy wam pełną swobodę na serwerze (co oczywiście nikogo nie zwalnia z przestrzegania zasad kultury, oraz netykiety). Jeżeli szukasz serwera wolnego od ścisłych reguł, sztywnych adminów, lagów, czy awarii, ten serwer jest właśnie dla Ciebie!
     
    Jakim sprzętem dysponujemy?
    Procesor: Intel Core i5 4x 2.6 GHz
    Pamięc RAM: 4GB
    łącze: 40 Mbit

 

 

 

ZAPRASZAM

 

 

logoyourcraft.jpg

Edytowane przez Settori
Opublikowano (edytowane)

ZAPRASZAMY NA SERWER!!!!

 

O 7:00 full serwer :P

 

 

logoyourcraft.jpg

 

Komentujcie Serwer!!! :rolleyes:

 

 

 

logoyourcraft.jpg

Edytowane przez Settori
Opublikowano (edytowane)

Nie serwer ma 25 slotów :rolleyes:

 

Ale trohe przegiełem z tym 7:00 serwer full :)

 

Gdzieś tak o koło 13 jest już serwer prawie zapełniony ale da się wejść :D

Edytowane przez Settori
Opublikowano (edytowane)

Pograłem jakieś 5 minut i stwierdziłem że serwer słaby... Niczego nie ma, nawet adminów chyba na serwerze.

 

 

Mówisz ,że nie ma Adminów jest 1 który też ma swoje życie nie myśl sobie ,że jak wejdziesz na 5 min to będą wszyscy na których czekasz wejdź około 19-20

to zobaczysz jak Admin ciężko pracuje żeby utrzymac serwer na którym gra 25 osób o.O

Edytowane przez Settori
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...