Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]Asimgot[Nopremium][No wh] 1.6.6 dedyk


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

http://img641.imageshack.us/img641/3600/daneoserwerzeminecraft.png[/img]


  • Sloty: 10
    Gramy na Wersji: 1.6
    Zwierzątka and Potwory:ON!
    Serwer: Role Playing
    White Lista: OFF

 

daneopolaczeniuminecrafi.png


  • Dedykowany serwer
    Adres IP to:
    s2.csrv.pl:11501
     

screenshotyfilmyminecra.png


  • Niedługo zostaną dodane screeny;}

dadatkoweinformacjemine.png


  •  
    Administratorzy: Natan , Karakendo , VisTer , RysioPIZZA , Judi
    Prosimy o kulturę , serwer powstał nie dawno a 24 czerwca zostal przeniesiony na Dedyka
    Prosimy też o kupowanie Moderatorów , Administratorów i Assasinów.
    Przypominam że WhiteLista wyłączona!
    Pozdrawiam, H@ Natan.

[/font]

Edytowane przez natanf
Opublikowano

Fajny serwer, w porządku administracja i dobrze ogarniają. Miło się gra i ogólnie polecam :)

wchodzić ludzie bo warto! dużo miejsca do budowania się :D

Opublikowano (edytowane)

Yron dałeś ten komentarz bo sie podlizujesz dla admina ...

1. Nie ogarnienty admin cały czas jeb... pioruny

2. bawia sie pogoda

3. daja non stop dzien noc dzien noc

Nie polecam !

Edytowane przez camperelo
Opublikowano (edytowane)

Fajny serwer, w porządku administracja i dobrze ogarniają. Miło się gra i ogólnie polecam :)

wchodzić ludzie bo warto! dużo miejsca do budowania się :D

 

 

Haha - masz 1 post. Na 100% ten co pisał tą publikacje zrobił nowe konto i to napisał. Żal mi cię. :huh:

@EDIT

W sumię ... ma 11h online. Może nie lubi pisać postów. Ale serwera mi i tak żal :)

Edytowane przez xTreeemeR
Opublikowano

Dodaj Kapper na wl ok?

 

PS: Nie rozumie tego... Piszecie, że niema wl a jak chcę wejść na serw to pisze, że nie jestem na wl. Ale OK.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...