Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czcionka do metina (nie wiem czy dobry dział)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Poszukuje jednej czcionki. Nie mogę nigdzie jej znaleźć.

Za udostępnienie mi jej wyśle na PW nowa teksturę tygrysa (Mount)

 

To jest tekstura:

4018039100_1308915958.jpg

 

Więcej nie mogę zaoferować. Jedynie jak się mi uda zrobić dam jakiegoś mounta

 

Oto SS czcionki:

 

6334190500_1308915820.png

 

Oraz jedno pytanie gdzie się znajduje czcionka co się pisze w metinie

Edytowane przez robo112

Kończę z MPCforum!!!

 

 

BYroboMt2 DEDYK

Badar?? HaHa!!!!

Opublikowano

Czcionke mozna bardzo latwo zmienic.

 

1. Wypakuj locale.

2. Otworz plik locale_game.txt.

3. Przejdz do linii

UI_DEF_FONT Arial:12

UI_DEF_FONT_LARGE Arial:14

UI_DEF_FONT_SMALL Arial:9

 

 

Zamiast arial wpisz nazwe czcionki np. Tahoma (jak na globalu) ;p.

4. Zapakuj locale albo wrzuc do glownego folderu gry.

 

 

W porzadku =)

 

 

1320412030-U418656.png

Opublikowano

@UP on się nie pyta jak zmienić tylko jak się nazywa tamta czcionka lub czy możesz mu ją wysłać...

 

 

Pytałem się patrz

 

Oraz jedno pytanie gdzie się znajduje czcionka co się pisze w metinie

 

 

 

można już zamknąć. Rozwiązane wszystko.

 

Ability podał poprawną. Na PW wysyłam mu teksturę

Kończę z MPCforum!!!

 

 

BYroboMt2 DEDYK

Badar?? HaHa!!!!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...