Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]Reaktywacja serwera LukasWood - LukasCity


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka , dzisiaj chciałbym Wam przedstawić serwer , który jest reaktywacją starego LukasWood , którego musiałem niestety wyłączyć.

Teraz jednak serwer nosi inną nazwę - LukasCity , co oznacza że do głównego Teamu należy także Lukas oraz janak9090 .

Na serwer jest wgrane duziooo pluginów , przez co gra jest jeszcze milsza.

Hmm .. na serwer wgrane są także sklepiki , aby łatwiej Wam było zdobywać materiały . Można je zakupić w pobliskim centrum miasta.

 

 

# 1 : Instrukcja - Jak zacząć grę ?

 

Otóż , jeśli wejdziesz na nasz serwer , pierwszy co powinieneś zrobić , to przeczytanie regulaminu i DOBRE zapoznanie się z nim .

Następnie , gdy już dobrze wbiłeś sobie do głowy zasady gry , możesz iść do pobliskiej ,, maszynki do kasy '' tzw. /warp forsa . ( Tym warpem możecie błyskawicznie tam się pojawić ) .

Zbieraj bambusy i sprzedaj je w /warp centrum u adminshop'a , naciskając LPM możesz sprzedawać a PPM kupować.

Gdy twoje saldo pieniędzy dobije 5 tysiaków , napisz do moderatowów ( SpyroPL ) lub adminów ( Lukas / janak9090 ) z prośbą o działkę .

Gdy kupujesz działkę , wpisz /money pay <Nazwa moda> <ilość pln> , ponieważ to sprawia że przesyłasz pieniądze na jego konto , kupując zarazem działkę.

Materiały na budowę domku można zakupić w centrum.

Dla VIP'ów działki można zakupić od 20 tysiaków za działkę 30x30 poza miastem .

VIP'a można zakupić za 200 tysięcy zł.

Nie martwcie się , poza pierwszym miastem mamy jeszcze drugie :).

 

# 2 : Opis działek .

 

Każda działka w M1 ( Miasto Pierwsze ) oprócz Ulicy Śliwkowej ma 15x15 i kosztuje za 5 tysięcy.

Działki na Ul. Śliwkowej kosztują 4200 zł , ponieważ są trochę mniejsze.

Działki w M2 ( Miasto Drugie ) są dla VIP'ów , Moderatorów oraz Administratorów .

Działki poza miastem liczy się długość x szerokość x 100 . ( np. 10x10x100=10000 zł ) .

 

# 3 : Mam już domek , co teraz !?

 

Tak .. gdy już macie domek i nie macie co robić , zawsze możecie kupić wolny teren w mieście lub poza miastem za kasę , cena zależy od wymiarów terenu.

Gdy już zdecydujecie się na kupno , musicie napisać do Admina / Moda z prośbą o sprzedanie terenu . Musicie nam pokazać jaki teren chcecie.

W zgłoszeniu należy podać Teren , jaką budowlę chcesz wykonać oraz wymiary.

 

# 4 : Sieci do hamachi ( Niezbędny do gry na naszym serwerze ) oraz IP .

 

LukasCity1

LukasCity2

LukasCity3

LukasCity4

LukasCity5

LukasCity6

 

Hasło do wszystkich sieci : 123.

 

IP : 5.237.88.223

 

# 5 : Screenshoty z serwera :

 

Podam , gdy bd coś wartego uwagi .

 

To na tyle , myślę , że warto u nas zagrać .

No cóż , przekonacie się jak wbijecie na serwer .

Pozdrawiamy i serdecznie zapraszamy na serwer.

 

 

TEAM

LukasCity

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...