Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]The Dragon`s Scrolls - Zwoje Smoków - Server NON PREMIUM - KONKURS


ankieta  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci pomys? na server z po??czenie The Elder Scrolls?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-335461-0-94608800-1308858376_thumb.png

Jak już wiecie co poniektórzy, stworzyłem server z fabułą Fantasy.

Server Powstał na podstawie serii gier "The Elder Scrolls"

 

 

 

-Świat Gry-

Witaj! Witaj w naszej społeczności drogi przybyszu! Jestem Gro-Kash Varios Jestem jednym który odkrył te ziemie! Wraz z moim przyjacielem Gargolem przemierzyliśmy wiele Mil, spotkaliśmy się z wieloma ludźmi, odwiedziliśmy wiele krain i wiosek... Ha! to były czasy... Tak jak mówiłem, przemierzyliśmy wiele mil, gdy trafiliśmy na miasto Bromu w którym Królem był wielki wojownik i zabójca smoków, tak tak... powiedziałem smoków... eheem... yhhh.. przepraszam, chyba jestem przeziębiony... tak jak mówiłem, spotkaliśmy się z nim a on od 3 dni, od 3 dni na nas czekał... czekał na nas abyśmy wykonali zadanie... zadanie które zmieniło nasze życie... po objaśnieniu planu wysłał nas do czarnoksiężnika który miał nas prze teleportować do krainy Cheol w którym mieliśmy znaleźć starożytne zwoje pradawnych zabójców smoków... jednak... gdy już je znaleźliśmy, próbowałem podnieść zwój, gdy dotknąłem zwoju, nagle odepchnęła mnie jakaś potężna siła, oboje wylądowaliśmy na kamiennej kolczastej ścianie 4 metry dalej od zwoju, gdy próbowałem wstać i podnieść gargola pokazało się dziwne.. takie jasne... ale zarówno ciemne jak środek otchłani światło... zwój podniósł się w górę jakby był powieszony sznurkiem na suficie.. otworzył się i pokazał się ruchomy obraz walki wojownika ze stalowym calymore walczącym z wielkim czerwonookim smokiem ziejącym ogniem, wojownik osłaniał się wielką tarczą ze znakiem Templariuszy przed podmuchami płomienia, podszedł do smoka powoli po czym rzucił się na niego wbijając mu długi miecz w środek pyska, wielki claymore które są robione przez orczych kowali wystawało mu z tylnej tłustej łuskowatej szyi, gdy wojownik próbował wyjąć miecz dostał ostateczny cios od smoka, z prędkościom najszybszego stwora z suton "Kozan" wylądował na ziemi, smok przeciął jego napierśnik z kolczugi i wypadł na ziemie zwój który dostał każdy zabójca smoków. zwój się rozwinął i zalała się krwią wojownika jak i krwią z miecza która była krwią smoka... zwój się zamknął i znikł... gdy zgasło światło kazałem Gargolowi zapalić pochodnie by zobaczyć co jest napisane na zwojach. jestem Orkiem i znam starożytny język zabójców smoków. napisane tam było: "Kavach des teroi habe rim Serios maga te ripton" co w naszym języku znaczy "Strzeż się tego co jest w ciemności".... i tak się to zaczęło... wylądowaliśmy na pustym polu... wszędzie pagórki i drzewa... tam zaczęliśmy nowe życie... w poszukiwaniu cywilizacji... w poszukiwaniu prawdy...

 

-Rasa i Klasa-

W świecie The Dragon Scrolls są różne Rasy i Klasy

O co chodzi?

 

W grze możesz wybrać sobie klase bohatera którym będziesz grał.

przykład:

Ork który zwie się Gro Kash Varios jest Wojownikiem i mistrzem Gildii Wojowników i założyciel Choel

Człowiek który zwie się Gargol jest Szlachcicem i założycielem Choel

 

w czym Ork - Człowiek to jest RASA a Wojownik to KLASA

 

Podam tutaj Rasy i jej owy Opis:

Rasa - Argonianin

Typ - Jaszczur

Opis - Argonianie z Czarnych Mokradeł równie dobrze czują się w wodzie jak i na lądzie. Rasa ta znakomicie przystosowała się do trudnych warunkach panujących na ich ojczystych bagnach, uodporniając się na choroby i trucizny. Ich kobiety są bardzo inteligentne i posiadają rozwinięte zdolności magiczne. Mężczyźni są bardziej agresywni i posiadają wszystkie cechy typowe dla dobrych myśliwych: zwinność, szybkość i zdolność bezszelestnego poruszania się. Argonianie zachowują dystans wobec nieznajomych, lecz szczęśliwy ten, który ma pośród tego ludu przyjaciół. Lojalność Argonian jest wręcz przysłowiowa.

 

Rasa - Breton

Typ - Człowiek

Opis - Porywczy, ekscentryczni, romantyczni i rzutcy, inteligentni i sprytni, Bretoni od urodzenia czują silną więź z siłami magii i okultyzmu. Prowincja Wysokiej Skały jest ojczyzną wielu znakomitych magów i czarnoksiężników. Oprócz naturalnej zdolności do nauki zaklęć, zaklinania i alchemii, Bretoni cieszą się wysoką odpornością na magię zniszczenia i ubezwłasnowolnienia.

 

Rasa - Człowiek

Typ - Człowiek

Opis - Zwykły człowiek :D

 

Rasa - Khajiit

Typ - Kot/Lew

Opis - Przedstawiciele wywodzącej się z prowincji Elsweyr rasy Khajiitów różnią się znacznie wyglądem, od przypominającego elfy, po cathay-raht (ludzi-jaguary) i olbrzymie tygrysy senchańskie. Przedstawiciele najczęściej spotykanej grupy (suthay-raht) są inteligentni, bystrzy i zwinni. Wielu Khajiitów nie używa oręża zdając się w walce na swe imponujące pazury. Ich wrodzona zręczność i zdolności akrobatyczne czynią z nich niezrównanych złodziei.

 

Rasa - Nord

Typ - Człowiek/Jaskiniowiec/Barbarzyńca

Opis - Rekrutują się spośród nich znakomici, nieustraszeni kupcy i odkrywcy. Wspaniałych norskich żeglarzy można znaleźć we wszystkich większych portach Cheol. Krzepcy Nordowie słyną ze swej odporności na zimno (a nawet na magiczny mróz). Przemoc i siła to jedne z najistotniejszych aspektów norskiej kultury. Dla Norda każda kolejna walka może być równie dobrze walką ostatnią. Ich pogarda śmierci przeszła już do legendy.

 

Rasa - Ork

Typ - Ork

Opis - Ten barbarzyński lud wojowników zamieszkujący rejony gór Wrothgarskich i Smoczego Ogona słynie ze swojej bitności i niebywałej odporności na trudy. W przeszłości orkowie byli powszechnie znienawidzeni, ale na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci zyskali stopniowo szacunek i uznanie Cesarstwa. Ich płatnerze są cenieni za kunszt swoich wyrobów, a ciężkozbrojni orkowi piechurzy stanowią trzon frontowych oddziałów Cesarstwa.

 

Rasa - Redgard

Typ - Człowiek

Opis - Ciemnoskórzy Redgardzi z prowincji Hammerfell cieszą się opinią najlepszych wojowników w całej Tamriel, choć ich duma i poczucie niezależności czynią z nich raczej znakomitych zwiadowców, partyzantów i poszukiwaczy przygód niż regularne oddziały frontowe. Oprócz biegłości w posługiwaniu się niemal każdym rodzajem broni, Redgardzi znani są również ze swej szybkości i odporności na trudne warunki.

 

Rasa - Mroczny Elf

Tyl - Elf / Półczłowiek /Istota magiczna

Opis - W Cesarstwie używa się zwykle określenia mroczny elf, ale rdzenni mieszkańcy Bromu nazywają siebie Dunmerami. Dunmerowie, lud o szarej skórze i gorejących, czerwonych oczach, równie znakomicie radzą sobie jako wojownicy, jak i magowie. Szermierze, łucznicy i wojenni magowie mrocznych elfów przesądzali o wyniku niejednej bitwy. Ze względu na swą wyniosłość i nieufność mroczne elfy nie cieszą się jednak popularnością wśród pozostałych ras.

 

To by było na tyle z Ras.

Klasy pewnie nie jeden zna więc nie będę ich opisywał.

Klasy mogą być różne jak i wymyślone przez was.

Np. Wojownik, Rycerz, Szlachcic, Złodziej, Morderca itp.

 

-Korzyści-

Tutaj to chyba najfajniejsza sprawa =D

będę tutaj opisywał korzyści

 

1.-Własne miasto "Nie tylko Choel będzie miastem ;] stań gdzieś daleko i weź ze sobą znajomych, budujcie wioski, miasteczka i wielkie miasta! oczywiście tylko pod klimat :D założyć jest łatwo, nie pytasz się admina ani nikogo. po prostu idziesz i budujesz ;] ale jeden warunek (nie prosisz o itemy)"

 

2.-Własny klan, organizacja lub Gildia "Marzyłeś kiedyś o założeniu własnej gildii na jakimś serwerze RPG lub innym? to już nie problem :D zależy jakie miasto stawia warunki i rachunek... ale nie bój żaby! możesz założyć własną gildie poza miastem :). możesz także założyć własną (BEZPŁATNĄ) organizację! możesz wybrać typ złej mafii lub pomocnych ludzi którzy pomogą budować lub obronić miasto! co tylko chcesz!"

 

-KONTAKT-

Varios_PL

Skype - varios_pl1

 

Gargol12

Skype - BaronVonRuhalFest

GG - 23481414

 

E-Mail

mamy wspólny E-mail serwera

dragonsscrolls.hotmail.com

 

 

 

YouTube

www.youtube.com/user/TheDragonsScrollsTV

 

lub na PW do któregoś z nas tutaj =]

 

-FILMY-

 

!!!MINI-KONKURS!!!

20 osób może wygrać wstęp do serva!

Zasady

zasady są proste!

Piszecie do mnie na PW lub na forum

www.dragonsscrolls.pun.pl

 

 

zapisujesz zgodnie ze wskazówkami!

Uwaga! do tego trzeba mieć wyobraźnie =]

dlaczego?

ponieważ trzeba tutaj opisać swoją postać!

z jakiej prowincji pochodzi, jaką ma klasę jaką rasę, kim jest z zawodu itp.

krótko mówiąc Historię swojej postaci!

Korzystajcie z Historii na samej górze.

 

WYBIERZEMY TYLKO 20 NAJLEPSZYCH PRAC!!!

 

-Properties-

level-name=world

allow-nether=false

view-distance=5

spawn-monsters=true

online-mode=false

spawn-animals=true

max-players=20

server-ip=5.244.99.181

pvp=true

level-seed=

server-port=25565

allow-flight=false

white-list=false

spawn-protection=1

 

-ADMINISTRACJA-

Główny Admin - gargol12

Współzałożyciel i Hoster - Varios_PL

JuniorAdmin - Hayato

 

 

To na razie tyle moi drodzy!

server otworzymy wtedy kiedy wybierzemy najlepsze prace =]

 

PS. Za miesiąc możliwe że otworzymy server na dedyku 20 lub 40 slotów =]

 

 

 

 

Zapraszam na Forum mojego servera

Opublikowano (edytowane)

No pomysl swietny :) Moja prace zamieszcze tutaj, ale to za jakis czas :P

 

 

------------

Wydarzenie, ktore niegdy nie powinno zaistniec... Iskra, mlodzienczego zapalu... Wystarczyla, by ten chlopiec oczarowany magia historii... Historii zaginiecia wzoru do nasladowania... Czlowieka niezastapionego... Krola. I tak Vado, pochodzenia zwyczajnego chlopa, dla nikogo bliski... Dla nikogo drogii, wyruszyl w podroz w ktora nigdy nie powinien sie wybrac. Oczarowany niebianska przyroda, nie splamiona ludzka nienawiscia , checia zawladniecia... Resztkami sil dazacy do odnalezienia swojego zbawcy upadl... Zmarl? Magia smokow jest niezastapiona, krwiozercze istoty, majace serce... Niedorzecznosc? A jednak to one uratowaly mi zycie, niegdys bezlitosne stwory moich oczach zmienily sie w postacie majace serce? Tak... Smok krwiscie czerwony, ktory wydawalby sie za najwieksza bestie byl niebiansko dobry. Ale czmu on to zrobil? Czemu uratowal mnie? Przeciez nikt mnie nie zna, nikt nie pamieta... Jaki on ma w tym cel?

-Jezdzcu...- uslyszal w swoich myslach.

-Co to za glosy!? Czy on... Niemozliwe!

-A jednak drogi chlopcze rozmawiasz ze mna... W twoich myslach...

-Czego odemnie chcesz? Czemu mnie uratowales? Jaki jezdziec?

-Ja? Nic od ciebie nie chce, oni chca... Przepowiednia sie sprawdza, ale zakonczmy juz nasza rozmowe. Reszty dowiesz sie w swoim czasie- dodal smok o rubinowej barwie...

Upadl... A kiedy sie obudzil znalazl sie w krainie do ktorej dazyl, u boku swojego krola....

 

 

Klasa: Jedziec owiany tajemnica...

Potem moze dodam jakis opis, ale mysle, ze ten u gory starczy.

Uprzedzam iz prosze nie robic podrobki mojej klasy :)

Edytowane przez Vado
Opublikowano

WYNIKI OGŁOSZONE!!!

cóż.. to nie 20 osób ale zawsze coś =D

 

 

WYNIKI

 

=========================================

 

1 MIEJSCE

 

Nick - nicu23

 

Historia:

==========================================

 

Nikt by nie pomyślał że życie Norda może się zmienić raz na zawsze w ciągu sekundy. Szczególnie nie spodziewał się tego Nicu który był zwykłym tragarzem w wyprawach kupieckich. Jak zwykle Nicu siedział w tawernie gdy karawana miała postój. Lubił te chwile gdy mógł się napić piwa, choć zwykłe piwo nie za bardzo mu podchodziło, mimo tego nie czuł obrzydzenia anie wstrętu do trunku, gdyż był to jedyny alkohol jaki miał pod ręką. Postanowił udać się za tawernę aby potajemnie kupić od swojego ,,przyjaciela'' trochę nielegalnych eliksirów aby mieć siłę na targanie towarów przez kilkudziesięcio-kilometrowe trasy. Dotarł na tyły gdzie zobaczył swojego ,,przyjaciela'' opartego o ramę tylnego wyjścia.

-Masz towar?-beztrosko powiedział Nicu przyzwyczajony do codziennych zakupów.

-Oczywiście-odpowiedział ,,przyjaciel'' - ale dziś mam namiary na coś specjalnego.

-O co chodzi?-zapytał Nicu zaciekawiony zmianą codziennego schematu.

-Niedaleko stąd, koło Martwych Pustkowi jest pewna jaskinia w której znajduje się wejście do jakiejś Starożytnej Świątyni w której widziano jakieś złote przedmioty.

-Więc jeszcze ich nie zabrano?

-Nie -powiedział ,, przyjaciel'' z błyskiem w oku - ponieważ jest chroniona przez brygadę szkieletów i kilka zombi.

-Chyba nie sądzisz że uda nam się ich obejść.

-Nie, ale myślę że możemy pokonać ich w walce.

-Niby jak przecież jestem tylko tragarzem.

-Jesteś tragarzem z moimi eliksirami-rzekł ,,przyjaciel'' nie odpuszczając.

-Oh niech ci będzie - odrzekł Nicu ulegając namowom.

Ruszyli od razu by mieć czas na wypad zanim karawana ruszy.

Po kilku minutach marszu dotarli do rzeczonej jaskini i od razu uslyszeli dźwięki zawodzenia i zgrzytu suchych kości.

Odważnie wkroczyli do środka z zapaloną pochodnią gdy w stronę Nica z ciemności wyleciała strzała niemalże trafiając go w pierś.

-Idź przodem -powiedział ,,przyjaciel'' -będę cię osłaniać od tyłu.

Nicu od razu pomyślał ,,Tchórz'' i ruszył kilka kroków naprzód gdy jego kompan ruszył za nim. Wszędzie wokół było słychać zawodzenia i ciche szepty mówiące ,,Zawróć! Zawróć!'' lecz Nicu się nie ugiął. Wtedy Nicu usłyszał krzyk za plecami i odwrócił się.

Nie zobaczył swego kompana tylko usłyszał dźwięk rozdzieranego mięsa. Nie miał wyjścia, zaczął biec przed siebie by zmierzyć się z potworami. Nagle zobaczył przed sobą Świątynię i wszedł do środka.

Tuż po wejściu otrzymał w plecy cios zadany najprawdopodobniej zaklęciem.

-Kim on jest?-powiedział jakich chropowaty głos.

-Nie mam pojęcia- odpowiedział drugi, podobny głos-jakoś przedarł się przez naszych ochroniarzy.

-Mówiłem Arrekkinowi by nie stawiał tych bezrozumnych trupów jako strażników, tylko wabiły ich do środka.

-Zabierzmy go do środka-dodał ponownie drugi głos.

W tym momencie Nicu stracił przytomność, pamiętał tylko jakiś rytuał gdy obudził się na jakiejś łące zupełnie nie przypominającej krajobrazu wokół tawerny. Nie miał nic lecz w oddali widział jakieś miasto.Powoli z obolałym mięśniami ruszył w jego stronę...

=================================

 

2 MIEJSCE

 

Nick - Vado

 

Historia:

=========================================

Wydarzenie, ktore niegdy nie powinno zaistniec... Iskra, mlodzienczego zapalu... Wystarczyla, by ten chlopiec oczarowany magia historii... Historii zaginiecia wzoru do nasladowania... Czlowieka niezastapionego... Krola. I tak Vado, pochodzenia zwyczajnego chlopa, dla nikogo bliski... Dla nikogo drogii, wyruszyl w podroz w ktora nigdy nie powinien sie wybrac. Oczarowany niebianska przyroda, nie splamiona ludzka nienawiscia , checia zawladniecia... Resztkami sil dazacy do odnalezienia swojego zbawcy upadl... Zmarl? Magia smokow jest niezastapiona, krwiozercze istoty, majace serce... Niedorzecznosc? A jednak to one uratowaly mi zycie, niegdys bezlitosne stwory moich oczach zmienily sie w postacie majace serce? Tak... Smok krwiscie czerwony, ktory wydawalby sie za najwieksza bestie byl niebiansko dobry. Ale czmu on to zrobil? Czemu uratowal mnie? Przeciez nikt mnie nie zna, nikt nie pamieta... Jaki on ma w tym cel?

-Jezdzcu...- uslyszal w swoich myslach.

-Co to za glosy!? Czy on... Niemozliwe!

-A jednak drogi chlopcze rozmawiasz ze mna... W twoich myslach...

-Czego odemnie chcesz? Czemu mnie uratowales? Jaki jezdziec?

-Ja? Nic od ciebie nie chce, oni chca... Przepowiednia sie sprawdza, ale zakonczmy juz nasza rozmowe. Reszty dowiesz sie w swoim czasie- dodal smok o rubinowej barwie...

Upadl... A kiedy sie obudzil znalazl sie w krainie do ktorej dazyl, u boku swojego krola...

=========================================

 

3 MIEJSCE

 

Nick - Mila

 

Historia:

=========================================

Nadszedł ten dzień.... Ninja wyskoczył z kryjówki... Skrył się długiej trawie i naskoczył od tyłu panią z przeciwsłoneczną parasolką. Mini strażnik zauważył to i zaczął krzyczeć, zamiast pomóc bezbronnej kobiecie. Wojownicy przybiegli w miejsce wypadku lecz już czasu zabrakło... panna została oblana własną krwią i umarła. Czarny facet skradał się powoli do zamku i omało co światło na niego padło, ale udało mu się. Wskoczył do zamku i skrył się pod łóźkiem króła i królowej. Gdy nadeszła północ ninja wkradł się do magazynu wielkiego. Zauważył przpiękne biżuteria królowej. Wyciągnął swój czarny pusty wór i zaczął wsyzstko wrzucać co się mieściło. Wór był pełny, ale ninja zauważył coś niezwykłego. Diament złoty! Był prawdziwy. Mężczyzna wyciągnął mieczyk i zamiast niego włożył ten bogaty diament. Stał się najbogatszym facetem w mieście. Następnej nocy ukradł kilka takich diamentów więc sam sobie wezwał budowniczych i zaczęli mu budować zamek. Król nagle zobaczył że brakuje wielu skarbów i wezwał strażników i wojowników. Ninja ten wielki złodziej wkroczył do zamku i ukradł dziecko z magicznym okiem. Dziecko miało taką moc, że gdy popatrzyło w jedno miejsce i pomyślało o czymś bogatym od razu zrodziło się kilka diamentów. Wojownicy i strażnicy zaczęli szukać złodzieja. Mieli super wyszukiwacz i po kilku tygodniach znaleźli zabójcę.Kilka dni później ninje wsadzono do więzienia a wszystkie budowle, skarby itd zostały odbudowane i oddane. I wszyscy żyli długo i szczęśliwie.

=========================================

 

Jak dla mnie, tych 3 ludzi ma bardzo wyrobioną wyobraźnię =)

 

pozdrawiam wszystkich co to napisali i oczywiście was!

 

Jak wiecie zostało jeszcze

 

17 Miejsc na serwerze!

 

ZAPISUJCIE SIĘ TUTAJ NA MPC FORUM!

JUTRO O GODZINIE 12:00 SERVER RUSZA!!

 

 

NAGRODY DLA PISARZY = D

 

Otóż nagroda to nie tylko wejście na serwer :P

nagrody są następujące:

 

NAGRODA GŁÓWNA dla :Nicu23

1."Założenie własnego miasta lub wsi"

(oj wieeem napisałem że każdy może założyć :P ale nie o to tu chodzi :D Nicu dostanie od nas tyle surowców ile mu w duszy zagra, Nicu jeżeli to czytasz to po prostu podejdź i powiedz że potrzebujesz tego i tamtego :P)

 

2. "Konto Vip" Na zawsze =)

 

3. "20 tysięcy złotych" (nie złota tylko pieniędzy :P)

 

4. "Ranga Moderatora na Forum"

 

Gratulujemy ci Nicu =)

NAGRODA NUMER DWA dla: Vado

1. "Konto Vip" Na zawsze

 

2. "10 tysięcy złotych"

 

Tobie też gratulujemy :)

 

NAGRODA NUMER TRZY dla: Mila

 

1. "Konto Vip" Na okres 2 miesięcy

 

2. 5 Tysięcy złotych

 

 

 

GRATULUJEMY WSZYSTKIM :)

 

 

Mamy ze sobą kolegę który zwie się Hayato i pomoże nam ustawić Ichat. jeżeli wszystko jutro będzie dobrze to server może wystartować o 11:00 - 13:00.

 

dziękujemy wszystkim i życzymy miłej nocy :)

 

PAMIĘTAJCIE! WPISUJCIE SIĘ NA WL O TUTAJ :D

Zapraszam na Forum mojego servera

Opublikowano

Kurna, CTQ czy jak ci tam.

skoro nie można kurna dawać linków do forum server to to jest mocno Poj@#$ne!

jak mają wejść na forum czy np. mojego YT.

cholera nie rozumiem tego to jest poje&$ne i tyle -,-

nie wiem po co takie coś w regulaminie.

moge dostać warna bo mi to nie przeszkadza ale przepraszam że się wyrażę Po Ch*ja taka zasada? dla mnie to jest do dupy.

zbanuj mnie, daj mi 100% warna, zwyzywaj! zróbcie mi wszystko ale to jest moje zdanie a ja jestem wolny i moge wyrażać moje zdanie...

dziękuje -,-

Zapraszam na Forum mojego servera

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...