Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Czemu kumple nie mogą wejść na mój serwer


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam swojego priva i nie moge zrobic tak zeby ktos mogl na niego wejsc . Podlączaja sie do hamachi i nie dziala im . Chociaz mi dziala. Mam wlaczonego portmapa chociaz 1 port jest na czerwono czy to moze byc przez to jesli to to jaki mzoe byc inny powód a jesli tak to jak moge to naprawic ten port to 13004

 

Proszę o szybką odpowiedź z góry dzięki

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

1. Zobacz czy w portmap zmieniłeś IP ;p

 

2. Edytowałeś spolszczenie dla nich? Bo wiesz że Ty i oni mają inne? Z innym ip?

 

jak dla nich..mam 2 spolszczenia zrobione na IP z koncowka 100 i na normalnym oba mi dzialaja a im zadne

 

1. Zobacz czy w portmap zmieniłeś IP ;p

 

2. Edytowałeś spolszczenie dla nich? Bo wiesz że Ty i oni mają inne? Z innym ip?

 

jest w kazdym pozmieniane nawet w tym co nie dziala.

 

Zobacz y masz dobrze skonfigurowany sysinstall.

 

Mozliwe, ze to chodzi o ten port.

 

dobrze mam skonfigurowany

 

wszystko wydaje się w porządku

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

odblokuj zaporę systemową i sprawdź hamachi może coś nie tak z nim?

 

mam włączoną zapore a z hamachi co ma być żle? wszystko dobrze jest ;) cohociaż nawet storny rejestracyjnej nie moge zrobic. moze to chodzi ze mam wewnetrzne IP ale nie wiem jakie mam

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

1. do spol dla nich daj z normalna końcówka nie "5.99.999.100" tylko "5.999.999.999"

po 2 odblokuj porty 11002/13000/13001

U mnie to działa:) pamietaj 3 porty 11002/13000/13001

Opublikowano

Na pewno masz spolszczonego portmapa i tam są dwa takie same porty 13004 :D Jeśli jeden jest zielony, a drugi czerwony to all ok.

A w portmap masz ip z końcówką .100?

Zobacz czy masz na hamachi zieloną kulkę.

Sprawdź czy dobre zrobiłeś spol, jeżeli to klient 2008 lub starszy.

Gość lukasz22126
Opublikowano

dokładnie jak kolega wyżej napisał w port map musisz miec swoje ip z koncowka 100, jeśli koledzy mają w spolszczeniu twoje ip z hamachi bez koncowek czyli normalne, zapora off, hamachi ok.. to ja raczej już nie wiem :(

Opublikowano

Na pewno masz spolszczonego portmapa i tam są dwa takie same porty 13004 :D Jeśli jeden jest zielony, a drugi czerwony to all ok.

A w portmap masz ip z końcówką .100?

Zobacz czy masz na hamachi zieloną kulkę.

Sprawdź czy dobre zrobiłeś spol, jeżeli to klient 2008 lub starszy.

 

no miales racje ten port to jest 2 razy ;] może na screenie nei widać dokładnie cyfr bo zmniejszyłem bo byloby za duze ale widzialem 2 razy 13004 jest portmapp.jpg

 

czyli z portami wszystko dobrze..bo mam z końcówką 100

 

z hamachi też wszystko dobrze..no bo nei wiem co mogloby byc źle ;)

 

spolszczenei jest zrobione na Ip z normalną końcówką

tylko jak robię i mam w connect charger do wpisania IP nazwet i "Pong" to co to jest to pong..

i czy to jest ważne dokładnei wygląda to tak connectcharger.png

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

W connect charger wpisz ip z normalna końcówka jak dla kolegow a pongi zostaw takie jak sa:)

i w portmapie jak nie masz to dodaj porty

3306 Ważny

22

15001

11002 Ważny

13001 Ważny

12001

13099

13069

13002

13003

13004

13000 Ważny

Reszta mniej ważna ale je odpal

Opublikowano

Omg...

Użyj launchera by Mc v2 .

 

http://www.mpcforum.pl/topic/290808-dl-mc-2010-v2-launcher/

Zadziała .

recp.png

Może nie robię profesjonalnie sygnaturek,

ale gdybyś chciał jakąś przystojną, skromną,

schludną, służę pomocą na PW.

Opublikowano

UP. Zależy na jakim client grasz. Jeżeli na niespatchowanym to nie potrzebujesz tego luncher'a. Miałem identyczny problem , że sam mogłem grac a inni nie i chyba jakieś porty pododawałem i zadziałało także innym.

Zbieram +

Opublikowano

Ty graj na jakim chcesz launcherze, ale koledzy muszą na tamtym co podałem :) .

recp.png

Może nie robię profesjonalnie sygnaturek,

ale gdybyś chciał jakąś przystojną, skromną,

schludną, służę pomocą na PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...