Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][Zapowiedź] Serwer FreeBuild, 3 miasta- 3 mozliwosci


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam,

Jestem w trakcie tworzenia serwera FreeBuild. Serwer bedzie "na poważnie" tzn. będzie stał naprawdę długo. W przyszłości bedzie także rozwinięty serwer RP oraz RPG.

 

Specyfikacja maszyny:

Procesor: 2 x 4 x 2.66 ( 2x Intel Xeon )

Pamięć RAM: 24 GB

Łącze internetowe: 100 mb/s

Sloty: FB - 40 (w przyszłości RP 20-30, RPG 20-30)

 

Opis Serwera:

Wersja MC: 1.6.6

Typ serwera: FreeBuild

Potwory: OFF

Zwierzęta: ON

Nether: ON

PVP: Wyznaczone tereny

White-List: OFF

 

Administracja:

Barlots

PIeSX

 

Pluginy o których powinni wiedzieć gracze:

iConomy

iConomyChestShop

FalseBook (wszystkie, jednak IC's nie sa dostępne dla zwykłych graczy)

dynmap (mapa dynamiczna)

LWC

MultiVerse

MyHome

WorldBorder

 

 

 

Poszukiwany władca!

Poszukuje także władcy do miasta na serwerze FreeBuild. Serwer będzie stał myślę długo więc to nie jest jeden z tych na chwilę.

Taka osoba bedzie miała za zadanie "dowodzenie" jednym z 3-ech głównych miast w trakcie gry "od zera" - bez "spawnowania" surowców. Aby można było sie z nim łatwo porozumieć konieczny bedzie działający mikrofon i peogram ts'3, skype (w przyszłości może mumble)

 

Ci którzy chcą zostać władcą muszą:

- mieć co najmniej 15 lat.

- być godni zaufania

- być cierpliwi i mili w stosunku do innych graczy i Administracji ( cierpliwi szczególnie do mnie ;) )

- być kulturalni

- być bardzo pomysłowi

- mieć ciekawy i oryginalny pomysł na miasto

- umieć budować ponadprzeciętnie, ładne budowle

- posiadać mnóstwo wolnego czasu

- mieć możliwość rozmowy głosowej

- najlepiej mieć konto premium

- znać podstawowe komendy world edita, worldguarda itp

 

Taki władca otrzymuje:

- range król

- możliwość wyboru radnych do miasta

- pełny dostęp do terenu miasta jak i terenów mu podlegających (mimo ze ma dostęp do wszystkich cobów, może modyfikować tylko swoje tereny)

- dobra zabawę na serwerze

 

W czasie gry musi dążyć do:

- pozyskania miaszkancow

- rozwijania i upiększania miasta

- zachęcania do budowy pięknych i niecodziennych budowli

- rozwijania wsporpacy

 

Swoje podania proszę składać poniżej lub na Gadu-Gadu: 13104499.

 

Wzór:

 

Imię:

Wiek:

Coś o sobie:

Twój oryginalny pomysł na miasto:

Zainteresowania:

Kontakt: GG/Skype/TS'3/Mumble

Premium: TAK/NIE

 

Serdecznie Pozdrawiam

Edytowane przez Barlots
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...