Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Promocode - muszę wydać pełne 400G1?


MateuszI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy jak się kupi za G1 broń za 399 G1 dostanie się promocod?? czy trzeba wydac pełne 400?

Co ja wam zrobiłem że 35%? Zdejmiecie chociaż 5%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DAJ O TO CO JEST TU ------------->

Opublikowano

trzeba pełne 400...!!!chyba wyraźnie jest napisane 400 xD xD

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Tak, trzeba wydać równe 400.. Jak wydałeś te 399 to zrób kilka reklam i kup sobie te nożyki za 80G1 i będzie promo :P

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano (edytowane)

Można kupić premkę gold / silver. Przy goldzie masz zniżkę 20%, a na dodatek jest coś takiego, że przy zakupie czegoś za 399 g1 zabiera 319 G1, a w tym promo code random counter odejmuje 399 czyli tyle, ile bez premki :D Zostanie ci wtedy 81 G1 za które możesz kupić PX/ Random Box. Wtedy dostaniesz promo code.

Edytowane przez HardkorowyGracz
Opublikowano (edytowane)

@UP Nie zgodzę się, on wyda wtedy 319 zostaje 81.

A nadal ma premke więc jak kupi coś za 80 to obniszka jeszcze jest czyli 64,

Więc nadal musi coś kupić ; D

 

(o ile się nie myle.)

Edytowane przez hekke123

1312476347-U203760.png

Sygnatura by R4donix.

Czekam na dalsze propozycje czegoś podobnego

:)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/416750-zlecenie-sygnatura-avatar/

Opublikowano

Właśnie jest taki bug, że ten promo counter liczy wydane G1 bez żadnych zniżek, a inna sprawa ile wydałeś na przedmiot G1 ze zniżkami.

Obrazując : Kupiłem Gold M60. Normalnie kosztuje 800 G1. Odpaliłem golda; kupiłem te m60, zabrało mi 640 G1 i dało 2 promocody.

Opublikowano

dobra dobra kupie se 2000 G1 i premke gold na 60 dni i spokoj :P

a i jeszcze skoro o premkach mowa to jak się kupi premke dostaje się G1??

bd +\-

Co ja wam zrobiłem że 35%? Zdejmiecie chociaż 5%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DAJ O TO CO JEST TU ------------->

Opublikowano

Jak kupisz na PlaySpan, bo tam jest premka 3 dni i 400 G1C itp.

 

Jeżeli kupisz z allegro i nie będzie +400 G1C to nie .

Opublikowano
a i jeszcze skoro o premkach mowa to jak się kupi premke dostaje się G1??

 

Nie ma tak dobrze. Kupujesz premkę dostajesz premkę, kupujesz G1 dostajesz G1.

1373662483-U83583.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...