Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie moge włączyć coda2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Siemka mam problem z odpaleniem call of duty2 chodzi o to że pisze jak włączam takie coś: Wygląda na to, iż gra nie została prawidłowo zamknięta ostatnim razem. Czy chcesz, aby gra została uruchomiona w trybie bezpiecznym.

 

Jest to zalecana funkcja.

Zmianie ulegną parametry gry, ale nie sterowanie.

 

do wyboru jest TAK NIE ANULUJ

 

Jak klikne TAK lub NIE wyskakuje komunikat:

 

DirectX napotkał nie naprawialny błąd.

 

Zajrzyj do pliku pomocy DirectX w celu znalezienia pomocy.

 

jak klikam Ok włącza mi sie strona pisze że muszę mieć direct9 a instalowalem juz direxa9 i pisze tam że trzeba ponownie uruchomić kompa to też nic nie daje.

 

a jak uruchamiałem call of duty2 to awast się wyświetlił czy ma to otworzyć w środowisku chronionym czy normalnie to dałem że normalnie i zapamiętałem odpowiedź.

 

a to są parametry mojego kompa: 2Gb ram Intel® Core™ 2 Duo CPU T5250 1,5GHz 987MHz karta graficzna mobile intel® 965 express chipset family przybl. całk. il. pamięci 384.0mb

 

 

A i to raczej nie coś z płytą bo doszła nowiutka w folii dziś rano

Edytowane przez donPedro123

codu.png

 

AMASygna.jpg

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...