Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]CreativeWorld [Dedyk] [24/7] [Survival] [Wh] [1.6.6] [30Slot] [Najlepszy Serwer MineCraft!]


Arcros

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
top_jpg-1309197707.png

 

Serwer Otwarty: 24/7

Ilość Slotów: 30

Client: 1.6.6

 

Typ Serwera: Prawie jak Survival/FreeBuild ^^

Whitelist: ON

Premium: OFF

Piekło: OFF

Moby: ON

PVP: OFF

Zwierzęta: ON

 

Parametry:

 

Procesor: Intel® Core™ i7-920 Quad-Core (HTT)

Pamięć: 8 GB DDR3 RAM

Dyski: 2 x 750 GB SATA-II HDD (Software-RAID 1)

Łącze 100 Mbps

 

Pluginy:

 

WolfPound - Admin stawia tabliczkę, po jej wciśnięciu, pobiera nam kasę i respi nie oswojonego wilka

Kiwi Admin - Admin i Mod może dawać bany na określony czas i na ip, pokazuje info o daniu bana w chacie.

PluginMan - Admin może włączać,wyłączać,załadować i zresetować wybrany plugin w grze za pomocą komendy.

PermissionsPlus -Admin może dodawać graczy do grup w grze za pomocą komend

AntiHack - Blokuje bugi w grze,flyhack...

AfkKick - Jeżeli gracz nie będzie aktywny przez 120 sekund zostanie wywalony. Możliwość dodania wyjątkowych graczy.

AntiXray - Ukrywa rudy przed noobami z xray!

xAuth - Przed wejściem na serwer, każdy nowy gracz musi się zarejestrować

Citizens - Admin może postawić NPC, który mówi,sprzedaje,leczy lub naprawia armor

CommandBook - Podstawowe komendy dla Admina i Graczy.

FalseBook - Gracze mogą tworzyć tajne przejście, windy, mosty itp.

CraftBukkitUpToDate - Auto aktualizacja serwera

CraftBukkit - Mod serwer

Dynmap - Dynamiczna mapa serwera 2D i 3D. Można podglądać co robi nasz kolega lub w szybki sposób zwiedzić świat.

iChat - Dodaję prefix przed nazwą użytkownika: [Admin], [KidMod]...

iConomy - System handlowy

LWC - Za pomocą komendy zablokujesz drzwi,skrzynie,piece...

MagicCarpet - Admin po wpisaniu komendy otrzymuje podłogę ze szkła na której może latać

Warpz0r - Gracze mogą się przenosić w wybrane miejsca i tworzyć lokalizację swojego domu.

Permissions - Admin może zażądać/tworzyć grupy na serwerze. Nadawać im prawa do komend.

Reporter - Gracze mogą wysłać info do Administracji o przewinieniach innego gracza

HelpPages - Spis wszystkich komend, dostępnych na serwerze, polskim objaśnieniem

MultiVerse - Admin może tworzyć dodatkowe świat i piekło

AutoSave - Zapisywanie stan gry co 300 sekund.

UC - Informuje nas gdy wpisujemy złą komendę

Jobs - Gracze mogą podjąć się pracy. Podczas wykonywania zawodu, wzrasta na poziom i przybywają pieniądze.

WorldEdit - Admin może edytować w obszar gry

WorldGuard - Admin może zakładać cuboid, pvparen, blokować TNT...

Sign - Blokowanie skrzynek przed graczami, postaw tabliczkę przed skrzynką i napisz [Private]

i wiele więcej...

 

 

Administracja:

 

HeadAdmin: Arcros - Kontakt GG: 33308816

Administrator: Elfik

Administrator: Vertricus1995

Moderator: Rekrutacja na forum.

 

Na serwerze jest WhiteList'a, więc trzeba złożyć podania aby móc grać.

 

Podania na WhiteList składać na naszym Forum! w dziale "Serwer - CreativeWorld/ WhiteList"!, nie pod tematem

 

Podania pod tematem na MPC forum nie będą uznawane!

 

Regulamin Serwera:

 

1.Zakaz spamu w chat i report

2.Zakaz przeklinania/obrazania

3.Zakaz rozbudowywania sie po za miastem

4.Aby dostac dzialke, zloz podanie na forum, inaczej nie dostaniesz !

5.Pamietaj, stawiaj tabliczki przed dzialka z aktualna data i nickiem!

6.Po 4 dniach nie zmienionej daty, Dzialka zostanie usunieta!

7.Po cuboida zglaszac sie do administracji!

8.Masz fajny pomysł na budowę? Zgłoś się do administracji a znajdziesz miejsce na jej skonstruowanie.(Poza miastem) :)

 

 

UWAGA! NOWOŚĆI!

 

Na serwerze są dwa królestwa CZERWONE i NIEBIESKIE !

 

Królestwo można sobie wybrać dowolnie!

 

W królestwie CZERWONYM jest 76 działek.

 

W królestwie NIEBIESKIM są 24 działki.

 

Między królestwami będą wojny,pvp itp i różne rodzaju konkursy :)!

 

W miarę czasu w królestwie NIEBIESKIM będzie dużo więcej działek.

 

Gdy tylko zalogujesz się na serwerze, zapoznaj się z opisem!

 

Gdy wybierzesz królestwo, przeczytaj regulamin w wybranym królestwie!!

 

Na serwerze będzie organizowane bardzo dużo konkursów/eventów itp :), nagrody będą bardzo ciekawe :D!!

 

Zapraszamy na nasze forum:

 

Film prezentujący nasz serwer bY: Elfik, to elfika głos ^^:

 

http://www.youtube.com/watch?v=0wMIjYn_nJg&feature=channel_video_title

 

NOWE IP SERWERA!: 178.63.98.16:25660

 

1-63413-560x95.png

 

O to filmiki prezentujący nasz event!!:

 

Part 1:

 

http://www.youtube.com/watch?v=6SSVN3uLhjE&feature=player_embedded

 

Forum:

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czy wy nierozumiecie???

 

NIEPISAC POD TEMATEM??

Piszę poprawnie po Polsku

GG:43581089

76561198020607078.png

Na serwerach gram pod nickiem - Exultet

Opublikowano

Dodaj Poncjuszowy

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!!!

Opublikowano

Informuj was ze ten serwer to kopia co do 1 plugina serwera ktory mial zostac zrobiony przeze mnie !

Wszystkie pluginy skopiowali do 1 wszysciutko NisMonS potwierdzi

Administrator Priv-Crafting

admh.png

 

Administrator GCraftt

Administrator TheEscape

Opublikowano

Informuj was ze ten serwer to kopia co do 1 plugina serwera ktory mial zostac zrobiony przeze mnie !

Wszystkie pluginy skopiowali do 1 wszysciutko NisMonS potwierdzi

Nic nie jest skopiowane, sam wgrywałem wszystkie pluginy które były udostępnione na Bukkicie.

Opublikowano

Server Jest W net Epicki i Godny Uwagi ;)

 

-Miła Atmosfera

-Uttrzciwi Ludzie (kur nie wiem jak to napisać xD)

-Zapracowana Administracja

-Ładne budowle ^.-

All%20World.png

 

ლ(ಠ益ಠლ) -Nie Rozumiem Jak Można Tak Spamować

 

Life Is ,So Good;]

Proszę o -

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...