Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

nie dziala mi nktalk po aktualizacji firefoxa


Eryk624

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi też nie działa i nie narzekam

 

odinstaluj i zainstaluj 4 , albo poczekaj na poprawki

 

nie ręczę że zadziała u ciebie ale możesz też spróbować zrobić tak : najedź na napis uruchom ntalka , prawy myszki , otwórz odnośnik w nowej karcie , i dopiero w niej kliknij uruchomienie

 

w razie czego po zalogowaniu wejdź na link nk.pl/#nktalk/turn_on

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

reinstall Firefoxa ;)

 

 

Po kit ci nk talk? Od czego jest gg? Lub skype???

 

 

 

 

Nk.pl to gówno. Tak tą strone zrąbali że to szok. FaceBook 4ever ^^

1308659548-U100922.png

 

 

everyday_i__m_shufflin_test_by_ex_trident-d3hoejq.gif

 

Opublikowano

Facebook to tez piece of shit -.-' dla ludzi , ktorzy musza sie chwalic czymkolwiek ... nawet mowic co robia co kilka minut.. czy to jedzą obiad ... czy myja zeby... czy moze pierdzą pod sobą ... Zenada a nie portal... NK bylo fajne na samym poczatku. Potem zjebali wiec olalem ten portal.

jqeuR.png

Opublikowano

Facebook to tez piece of shit -.-' dla ludzi , ktorzy musza sie chwalic czymkolwiek ... nawet mowic co robia co kilka minut.. czy to jedzą obiad ... czy myja zeby... czy moze pierdzą pod sobą ... Zenada a nie portal... NK bylo fajne na samym poczatku. Potem zjebali wiec olalem ten portal.

 

 

Panowie Panowie co z tym nk? mi chodzi tylko o komunikator;]

;]

Opublikowano

witam

podaję tymczasowe rozwiązanie problemu do czasu wprowadzenia poprawek:

1. ściągasz dodatek z oficjalnej strony: User Agent Switcher : https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/user-agent-switcher/

2. Instalujesz dodatek

3. restartujesz firefox-sa

4. Po restarcie w pasku narzędzia są ustawienia dodatku User Agent Switcher

5. ustaw na Internet explorer 7

6. Odśwież stronę

U mnie to pomogło. Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...