Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]serwer minecraft beta 1.6.6 prawie 0 lagów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam chciałbym was zaprosic na mój serwer minecraft beta 1.6.6. Serwer jest nowy, i jest surviwalem.

Serwer na hamachi

ip do chamahi: benioserwer i benioserwer2

haslo: 123

ip serwa 5.30.38.166

monster: on

moby: on pvp :on

noby: off

dobra zabawa :on

wl:off

sloty : zależy ile graczy

 

Proszę niescinac drzew blisko spawna bo sie nieda trzeba trochęodejsc.

Niestety z pluginami mam problem i narazie niema. Ale to tylko jak narazie.

Edytowane przez Benio66
Opublikowano

Hmm... Nie wygląda to zachwycająco... Nie napisałeś czy jest WL.

 

Niestety z pluginami mam problem i narazie niema. Ale to tylko jak narazie.

Możesz powiedzieć poprostu, że nie umiesz tego zrobić... Najpierw mógłbyś pooglądać trochę poradników, choćby na YT o stawianiu serwera.

 

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

 

Gotowe pliki serwerowe by Krzysztofa (polecam):

To jest ukryta treść, proszę

By ZeAs:

To jest ukryta treść, proszę

 

Jak się postarasz to pogadamy. Bo twoja reklama to jest poprostu spam. Wątpie żeby ktoś chciał zagrać na tym serwerze.

 

Pozdrawiam.

exy2.jpg

Opublikowano (edytowane)

Popieram przedmówcę.

Serwer klapa.

Napisał że 0 lagów - Gówno nie 0. Zrespić się nie da.

Nie wiem czy to tylko takie chwilowe lagi, czy tak jest po prostu.

Admin ma 6 -10 lat(Nie czepiam się akurat wieku) i nie ogarnia zasad orografii.

Nie polecam serwera, zobaczymy czy H@ naprawi lagi.

@PS

Wyrzucili mnie z sieci dla tego, że powiedziałem do hostera że ma słaby komputer gdyż ledwo 2 osoby uciągnie.

Nie polecam serwa x2.

Edytowane przez Marras

75217085885568519449.png


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...