Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MPC FORUM JEDZIE NA PIRACKIM SKRYPCIE IP.BOARD


Wks9100

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeglądałem ostatnio forum o IPB polskim supporcie i znalazłem takowy punkt 3

 

Wg mojej wiedzy są trzy dość skuteczne metody.

 

1 - jeśli linki na dole nie są aktywne -> Powered By IP.Board 3.0.0 RC 2 2009 IPS, Inc. Oczywiście tekst może się różnić od wersji, ale myślę, że wiadomo o co chodzi.

 

2 - otworzyć plik sources/index.html - jeśli na dole tekst Invision Power Board nie będzie podlinkowany to również to świadczy o nielegalności.

 

3 - wejść na adres

www.adresforum.pl/index.php?ipscheck=1&key=ipscheck$1@@

Jeśli numer klienta i licencji będzie 0 to znaczy, że nulled. Uwaga: metoda nie działa na nowych IP.Board.

 

 

A najprościej po prostu wysłać zgłoszenie do sekcji antypirackiej IPS -> http://www.invisionpower.com/piracyreport.php

 

 

 

 

Mogę zapytać dlaczego o to pytasz?

 

 

www.mpcforum.pl/index.php?ipscheck=1&key=ipscheck$1@@

 

i mam Was Sprawe Wysyłam do IPS :P

 

Down @@@ Czytaj Stopke :P IP.Board nawet nie pisze jaka wersja a Powinno :P oj Kokosz słyszałem że jak duże forum od 8-10tys Kary :P

 

Jak nie wierzycie to patrzcie albo nie mają licencji to 1 Punkt albo poprostu im wygasła ...

troche nie wierze w to bo przy stopce powinno być jeszcze po IP.Board numer a jak go nie ma to widać że edytowany plik

Sama Edytacja Stopki jest prawem do Utraty Licencji nie wierzycie Czytajcie na Stronie IPSu jest regulamin Licencji ...

xadq.png

Opublikowano

Jeśli numer klienta i licencji będzie 0 to znaczy, że nulled. Uwaga: metoda nie działa na nowych IP.Board.

Może to jest nowe ip.board?

zazdrościsz że nie masz tak zajebistej strony?

wykurwiaj

x

Opublikowano

Jeśli numer klienta i licencji będzie 0 to znaczy, że nulled. Uwaga: metoda nie działa na nowych IP.Board.

Może to jest nowe ip.board?

zazdrościsz że nie masz tak zajebistej strony?

wykurwiaj

 

a moze popatrzysz na stopke ?

wakow9.png
Opublikowano

Forum posiada licencje, sposoby tam podane są już przestarzałe i nie działają jak należy.

Jak jesteś taki mądry to zgłoś, ale tylko tracisz czas :).

Gdyby te forum nie miało licencji, już daaawno by je zamknęli.

Więc, zamilcz.

 

Się znalazł taki pan legalny, a jak by przyszło sprawdzić ile masz legalnych kopii programów i gier na komputerze to byś w galoty narobił.

p o m a t u r z e c h o d z i l i ś m y n a k r e m ó w k i

Opublikowano

Licencja jest opłacona i przez prawie kolejne pół roku pozostanie aktywna conajmniej ;)

 

MPC Forum nigdy nie używało pirackiej licencji na forum.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Licencja jest opłacona i przez prawie kolejne pół roku pozostanie aktywna conajmniej ;)

 

MPC Forum nigdy nie używało pirackiej licencji na forum.

Dobra tobie wierze lecz martwi mnie to że Przy stopce powinna być Numer Wersji Forum a takowej nie ma może to wytłumaczysz ??? za Edytacje Stopki Autora też jest kara

xadq.png

Opublikowano

mam forum z ipb lecz mam stopkę

Community Forum Software by IP.Board 3.1.4

 

lecz aby mieć "system blog" trzeba mieć licencję ,

 

słuchajcie nie lepiej zgłosić to do ipb ? proste oni już to sprawdzą !

Opublikowano

Jedna osoba zazwyczaj potrafi cię namierzyć albo cię totalnie ośmieszyć

 

a wyobraź sobie jakby to zrobiło 20-50k osób

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Wyjazd z takim tematem, coś Ci się nie podoba to wyjdź... boże problemy ma wielkie teraz. Poza tym była zbiórka na to forum kilka lat temu, była zbierana kasa na licencję i została zebrana, więc nie piernicz!

Opublikowano

Według mnie ważne, że forum działa :D

A to w jaki sposób to już mało znaczy dla nas - użytkowników.

238626.jpg]
Opublikowano
oj Kokosz słyszałem że jak duże forum od 8-10tys Kary

Kokosza spokojnie stać nawet na taką karę.

; )

Specjalista
Opublikowano

Temat juz dawno powinien być zamknięty.Forum jest jak najbardziej Legalne , inaczej to by dawno zostało zamknięte , a zawsze znajdą sie takie osoby którym coś nie pasuje.

1365526782-U231645.png


Opublikowano

to forum jest legalne.

pomagam w minecraft

;)

Pomagam dla przyjemności nie dla +

Dlatego Lepiej kliknij TU i pomóż głodnym :)

 

Bruno Mars nauczył mnie robić coś dla osoby którą kocham

Travis nauczył mnie być hojnym

Michael Jackson uczył mnie, aby zawsze kochać ludzi wokół mnie

The Script nauczył mnie, jak iść dalej.

Eminem nauczył mnie, że życie jest ciężkie ale trzeba brnąć dalej

Muzyka nuczy mnie jak żyć!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...