Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Nie chce się włączyć


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam'

Otóz dziś zrobiłem serwer hamachi ale jak chcę wejść na serwa(klikając głowę sury) wyskoczy okno a potem na ten przycisk ale jakis komunikat wyskakuje.

Co mam żle?

Edytowane przez MSajad

Pomogłem?Daj +

Opublikowano

Ściągnij metina z 2008roku

To jest ukryta treść, proszę

 

I wklej do niego spolszczenie.Jeżeli nie umiesz go zrobić to napisz tutaj

To jest ukryta treść, proszę

 

a nie da sie bez ściagania?

metka robiłem na chinolu tak jak w tutku ale cos mi nie odpala może mam problem z plikiem gdzie podajemy namiary plików serwerowych

Pomogłem?Daj +

Opublikowano

daj zawartość pliku syserr.txt

 

0621 15:51:01815 :: ============================================================================================================

0621 15:51:01815 :: Abort!!!!

 

 

0621 15:51:01939 :: ============================================================================================================

0621 15:51:01939 :: Abort!!!!

 

 

0621 15:51:01960 :: granny_shared_vbs:

0621 15:51:01960 :: 0: 0

0621 15:51:01960 :: 1: 0

0621 15:51:01960 :: 2: 0

0621 15:51:01960 :: 3: 0

0621 15:51:01961 :: 4: 0

0621 15:51:01961 :: 5: 0

0621 15:51:01961 :: 6: 0

0621 15:51:01961 :: 7: 0

0621 15:51:01961 :: 8: 0

Pomogłem?Daj +

Opublikowano

0621 15:51:01815 :: ============================================================================================================

0621 15:51:01815 :: Abort!!!!

 

 

0621 15:51:01939 :: ============================================================================================================

0621 15:51:01939 :: Abort!!!!

 

 

0621 15:51:01960 :: granny_shared_vbs:

0621 15:51:01960 :: 0: 0

0621 15:51:01960 :: 1: 0

0621 15:51:01960 :: 2: 0

0621 15:51:01960 :: 3: 0

0621 15:51:01961 :: 4: 0

0621 15:51:01961 :: 5: 0

0621 15:51:01961 :: 6: 0

0621 15:51:01961 :: 7: 0

0621 15:51:01961 :: 8: 0

 

 

0621 15:51:01939 :: Abort!!!!

0621 15:51:01939 :: Przerwano

Klient nie rozpoznał błędu coś jak fatal error na serwerze potrzebny jest reinstal metka

za duża sygna RMCF

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...